Приготуйте свої пальчики

23 червня 2015 року в Україні та інших країнах «Східного партнерства» країни Шенгенської зони запровадять Візову інформаційну систему. Це відбувається в контексті всесвітнього процесу запровадження ВІС.

«У нас таких «туристів» пів-Донбасу!»

«У нас таких «туристів» пів-Донбасу!»

Відомий російський мандрівник, засновник туристичного «Форуму Вінського» Сергій Вінський отримав відмову при спробі в’їхати в Україну. Скандал? Не без того. Формальною причиною видворення Вінського одразу по прибуттю із Москви в аеропорт «Жуляни» стала «не підтверджена мета перебування на території України».

Безхатьки проти чемпіонів

Головний висновок із півфіналів Кубка України 2014/15 — мабуть, не те, що у вирішальному матчі дев»ятий раз за 24 сезони зустрінуться «Динамо» та «Шахтар», і кияни можуть оформити «золотий дубль». І не те, що «гірників» знову — вже й після відходу «донецьких» від влади у ФФУ — витягнув за вуха суддя. Головним здається інший умовивід.

Як ведеться футболу на окупованих територіях

Як ведеться футболу на окупованих територіях

Позавчора в штаб-квартирі УЄФА у Ньоні провів переговори представник Криму Юрій Ветоха, який хоче очолити федерацію футболу окупованого Росією півострова. Ветоха представив статут Кримського футбольного союзу, узгоджений із міністерством спорту РФ, та з’ясував питання, що лишилися після візиту членів УЄФА до Криму.

У боротьбі за 27 мільйонів

26 млн. 928 тис. 600 євро — такий призовий фонд у другого в цьому сезоні турніру серії «Великого шолома», відкритий чемпіонат Франції. Це на 12 відсотків більше, ніж торік. Переможці в чоловічому та жіночому одиночному розрядах отримають по 1,8 млн. євро.

Скільки коштує фінал

Скільки коштує фінал

Судячи з банерів на переповнених трибунах НСК «Олімпійський» минулого четверга, підтримати «Дніпро» в матчі з «Наполі» приїхали вболівальники з усієї України. Тепер тисячі фанів планують бути через тиждень у Варшаві, де відбудеться фінал Ліги Європи — «Дніпро» проти «Севільї».

Контора пише й платить?

Реклама букмекерських контор на спортивних телеканалах іде щодня й щогодини. Щоб зробити ставку на будь-який матч, не потрібно навіть до контори ходити — ця послуга доступна в режимі «онлайн» із мобільного телефона.

Швидка їзда нашого «автобуса»

«Наші шанси з «Дніпром» — рівні», — завбачливо каже тренер «Севільї» Унаї Емері перед фінальним матчем Ліги Європи, який відбудеться 27 травня у Варшаві. І правильно робить. Досі «Дніпро» вважався аутсайдером в усіх парах «плей-оф». Та й у «плей-оф» із групи потрапив завдяки провидінню, в останній момент.

Знову донизу

Лише сезон протрималася збірна України в другій за силою лізі світового хокею. Піднявшись до дивізіону ІА за підсумками «третьолігового» турніру в Донецьку 2013 року, тепер «синьо-жовті» знову вибули до дивізіону ІВ. Там нашими суперниками будуть Велика Британія, Литва, Хорватія, Естонія й Румунія.