І старі, і малі — на «Дитячий»

І старі, і малі — на «Дитячий»

Столична державна санітарно–епідеміологічна служба після закриття усіх місць відпочинку біля води через виявлення кишкової палички поступово відновлює сезон купання. Про це «УМ» повідомив завідувач відділу гігієни столичної СЕС Микола Парубець. «У зв’язку з погодними умовами, які спричинили зниження якості води, на цьому тижні головним санітарним лікарем Дніпровського району були закриті всі пляжі, в тому числі й ті, які не отримали санпаспорти: «Молодіжний», «Золотий», «Передмісна слобідка», «Венеція», «Центральний», — розповів пан Микола. — Вчора станом на 15–ту годину три пляжі було відкрито — «Золотий», «Венеція» і «Дитячий».

Лопаті Президента

Будівництво гелікоптерного майданчика для Президента, що над Парковою дорогою біля Верховної Ради, виходить на фінішну пряму. Будівельники приступили до зведення естакади, що з’єднає вертодром із вулицею Грушевського. Про це газеті «Сєгодня» повідомив Юрій Карпенко, глава компанії «Основа–Солсіф», яка будує об’єкт.

Кому феєрверк, а кому — пожежа

Святкування Днів Києва завершилося не лише грандіозним феєрверком над Дніпром у районі Поштової площі, а й масштабною пожежею на ринку «Виноградар». Як повідомляє прес–служба столичного управління МНС, повідомлення про пожежу за адресою вулиця Порика, 2, що у  Подільському районі, надійшло на одинадцятій хвилині по першій ночі. На момент прибуття пожежників уже горіла значна частина ринку площею близько 1000 квадратних метрів. Вогонь швидко розповсюджувався торговельними павільйонами, тому основним завданням для рятувальників було не допустити подальшого розповсюдження полум’я.

Катя і президент

Катя і президент

Упродовж двох місяців учасники з усіх куточків континенту надсилали роботи на фотоконкурс «Зображення Європи без дискримінації», організований організацією Amnesty International. Згідно з вимогами організаторів, роботи учасників конкурсу мали продемонструвати авторський погляд на Європу без дискримінації, наголосити на цінності суспільства без упереджень та показати важливість толерантності й поваги до різноманітності суспільства.

Півстоліття Куренівської трагедії

У неділю виповнилося 50 років Куренівської трагедії — найбільшої техногенної аварії столиці, яку замовчувало радянське керівництво. 13 березня 1961 року в районі Бабиного Яру прорвало греблю, за якою понад 10 років накопичувалися стічні води з Петровських цегляних заводів. О 9.30 ранку пульпа дісталася Куренівки і залила 30 гектарів долини. Цього року в роковини тієї трагедії голова КМДА Олександр Попов разом із киянами взяв участь у поминальній літургії, а поблизу Подільського трамвайного депо та на Лук’янівському кладовищі, де встановили нові пам’ятні знаки, відбулися мітинги–реквієми.

«Шийки» столичних доріг

Дев’ять так званих «пляшкових шийок» на вулицях столиці виявив сервіс «Яндекс–затори». Перехрестя на Поштовій, проспект Генерала Ватутіна, станція «Караваєві дачі», Бессарабська площа, Голосіївська площа — найбільш завантажені транспортом частини міста. Тут у години «пік», із 7–ї до 10–ї ранку, автомобільний рух відбувається зі швидкістю до 10 кілометрів за годину впродовж мінімум 15 хвилин.

«Маршрутки» «підростають» до трьох

На семи маршрутах, які обслуговують компанії–перевізники «Союз–авто» («маршрутки» №180, 187, 416, 458, 470 і 500) та «Надія–транс» (маршрут №417), цими днями зросла вартість проїзду. Відтепер вона становить 3 гривні замість звичних 2,50.