Україна отримає від Нідерландів та Бельгії кораблі для виявлення та знешкодження мін. Окрім цього, країни організують навчання для українських підрозділів.
За підсумками щорічної премії Central Banking Awards (від провідного профільного журналу щодо діяльності центральних банків та фінансових регуляторів Central Banking) Національний банк України визнано центральним банком року.
Фонд державного майна України з другої спроби продав на аукціоні Білгород-Дністровський морський торговельний порт компанії «Укрдонінвест» бенефіціаром якої є Віталій Кропачов.
Після масштабного російського вторгнення, завдяки військовій допомозі США і європейських країн, Україна у 2022 році стала третім за обсягом імпортером зброї у світі.
Військово-політичне керівництво Фінляндії застала зненацька заява прем’єрки країни Санни Марін у Києві про можливу передачу Україні своїх старіших літаків - винищувачів F/A-18 Hornet.
ГУР Міноборони стверджує, що за 5 місяців використання космічний апарат «ICEYE», придбаний за пожертви українців фондом Сергія Притули, допоміг виявити та знищити тисячі одиниць російської техніки.