У Міжнародному суді ООН росія 18 вересня оскаржила рішення Ради Міжнародної організації цивільної авіації (ІСАО), яка поклала на Москву відповідальність за збиття рейсу MH17 у липні 2014 року.
Європейську конвенцію із запобігання катуванням та нелюдському поводженню чи покаранню, а також два протоколи до неї, 17 вересня денонсувала Держдума росії.
Юлія Навальна, вдова відомого російського опозиційного політика Олексія Навального, який помер в ув′язненні, заявила, що дві лабораторії з різних країн підтвердили, що її чоловіка удруге отруїли у колонії.
Про підозру ватажку «ДНР» Денису Пушиліну повідомили Прокурори Донецької обласної прокуратури: за версією слідства, він незаконно розпорядився майном українських підприємств на тимчасово окупованій території Донецької області
Контррозвідка Служби безпеки затримала настоятеля одного із храмів Сумської єпархії УПЦ (МП), який виявився коригувальником російської воєнної розвідки (більш відомої як гру).
Контррозвідка Служби безпеки запобігла новому теракту у Львові. За результатами дій на випередження викрито двох неповнолітніх, які на замовлення рф намагалися підірвати таунхаус, де проживав воїн Сил оборони.