Дебютне «дежа вю»

Дебютне «дежа вю»

Третій сезон поспіль харківський «Локомотив» представляє Україну в єдиному єврокубковому турнірі з футзалу. Під час двох попередніх «заходів» на Кубок УЄФА «залізничники» щоразу наштовхувалися на іспанську «Барселону», яка заважала їм подолати бар’єр елітного раунду й зіграти в «фіналі чотирьох».

Хороший учень з Києва

Хороший учень з Києва

За могутніми спинами братів Кличків, до чемпіонського клубу яких нещодавно приєднався ще й Василь Ломаченко, спортивна Україна не змогла детально розгледіти сходження на боксерський олімп іншого українця — Віктора Постола. Минулими вихідними в Каліфорнії слабо розрекламований на Батьківщині 31-річний киянин несподівано для багатьох здобув престижний пояс чемпіона світу за версією WBC в першій напівсередній вазі.

Маршрути різного напрямку

Не секрет, що у груповому раунді Суперліги багато що вирішується у спарених матчах, які припадають на третій-четвертий тури змагань. І для обох українських команд-учасниць цьогорічного еліт-раунду ЛЧ цей рубіж матиме вирішальне турнірне значення.

Вітер західної інтриги

Вітер західної інтриги

Погнавшись у минулому сезоні за кількісним наповненням жіночої суперліги, організатори турніру зрозуміли, що не в розмірі заявки щастя. Торік під прапор елітної першості ФГУ вдалося закликати рекордні за останні роки 11 команд, утім ідея наповнення найсильнішого турніру країни «незрілими» колективами-представниками ДЮСШ у гандбольному світі підтримки не знайшла.

Антикорупційний бумеранг

Як би кому не хотілося, а запущений маховик викриття корупційних схем у ФІФА вже не зупинити. Для потужної машини ФБР не важливі ні ім’я фігуранта, ні його посада. Завдання з очищення світового футболу має бути виконано.

Краще — для кращих

Слід визнати, що через відомi обставини український чемпіонат знову перетворився на турнір двох грандів, де доля золотих нагород визначається, по суті, в їхніх очних дуелях. Відтак для одного «титана» окремі матчі внутрішньої першості набувають статусу «корисного спарингу перед єврокубками», інший же вітчизняний флагман виходить на гру проти суперника з низин турнірної таблиці розконцентрованим та самовпевненим.

На помилках вчаться

На помилках вчаться

У автомобільного світу Гран-прі Японії ще довго асоціюватиметься з трагічною катастрофою боліда французького гонщика Жуля Б’янкі, яка змусила організаторів «королівських» перегонів серйозно підвищити вимоги до заходів безпеки, й зокрема на трасі «Сузука».

Старі знайомі

Важко не помітити, що останніми роками в чоловічих шахах відбуваються грандіозні зміни — місця старіючих геніїв поступово займають представники молодої генерації так званих вундеркіндів. Переваги свіжих мізків наочно демонстрував Магнус Карлсен, який відібрав світову шахову корону у вдвічі старшого за себе Віші Ананда.

Теплому прийому — раді

Теплому прийому — раді

Не секрет, що однією з головних причин нещодавньої зміни регламенту Кубка країни, яким організатори турніру повернули раніше скасований норматив повторних матчів, було бажання вітчизняних флагманів збільшити для себе ігрове навантаження в умовах чемпіонату, що втрачає кадри.

Секрети рідних стін

Секрети рідних стін

Разом із завершенням чоловічого Євробаскету-2015 починається нова кампанія нашої країни зі здобуття права на проведення наступного континентального форуму. Не змігши через війну прийняти цьогорічний ЧЄ, у нас залишилося першочергове право на наступний турнір, щоправда, за словами президента ФІБА-Європа Тургая Деміреля, бажання самостійно організувати на своїй території Євро-2017 Україна не проявляє.