«Міфічне» молоко
«Хвороба поцілунків» і «спільних» цукерок
Точність — ввічливість лікарів
Не «зупинка на вимогу»...
Довгий час словосполучення «чоловічий клімакс» загал сприймав як лінгвістичне непорозуміння. Адже вікові зміни в організмі, які медики називають клімактеричними, «за визначенням» стосувалися лише жіночої статі. Однак лікарі стверджують: це фізіологічне явище не оминає нікого, і гендерної різниці немає, відмінність можлива лише в деталях — у прояві чи перебігу клімактеричного періоду.
«Хандрить» хребет...
Якби складали «рейтинг» недуг, які нині дошкуляють фактично кожній дорослій людині, то остеохондроз, певне, мав би всі шанси очолити список. Сьогодні це найпоширеніше захворювання хребта, яке складно попередити і не так просто лікувати, оскільки недуга має багато причин і може проявлятися по-різному, часто маскуючись під інші діагнози.
Обніміться, мої рідні. Заради здоров’я
Обійми не тільки покращують настрій, а й зміцнюють пам’ять, заспокоюють і допомагають знизити кров’яний тиск. До такого висновку дійшли вчені з Університету Відня в Австрії. Вчені пов’язують такий позитивний вплив на здоров’я тактильних контактів впливом гормону окситоцину. Цей так званий гормон любові організм виділяє під час обіймів.
«Обмінка» для здоров’я
Крашанка і паска? Трішечки, будь ласка…
Захист для «фільтрів»
Учені з Великої Британії недавно опублікували дослідження, в якому проаналізували ймовірність розвитку ниркової недостатності залежно від статі і віку людини. Вчені, зокрема, підрахували, що приблизно один із 40 чоловіків і одна з 60 жінок середнього віку стикаються з нирковою недостатністю. Недуга значно частіше загрожує людям зі зниженими функціями нирок.