Геращенко оголосила війну сексизму у Раді
"Я жінка, але — серйозна людина. Й з міцними нервами, щоб і далі боротися з сексизмом. Сексизм — це не квіти і не букети, звичайно, а дії цих "серйозних чоловіків", їх принизливі висловлювання і стереотипи", - написала Ірина Геращенко.