На волі і з головою на плечах
Міністр закордонних справ Філіппін Деліа Альберт повідомив у понеділок увечері про закінчення виведення філіппінського військового контингенту у складі 51 військовослужбовця з Іраку до Кувейту, звідки вони відбудуть додому. Таким чином уряд Філіппін виконав ультиматум викрадачів громадянина Філіппін, 46-річного водія вантажівки та батька вісьмох дітей Анхело де ла Круза. Вони обіцяли звільнити його в разі евакуації філіппінців, у разі відмови — стратити. «Джентльменська угода» відбулася: вчора арабський телеканал «Аль-Арабія» повідомив, що викрадачі звільнили викраденого на початку липня заручника. Поступку філіппінців викрадачам гостро засудили США та Ірак. Філіппіни стали п'ятою країною, чий військовий контингент залишив Ірак. Попередньо своїх військовослужбовців вивели з охопленої терором та хаосом країни Іспанія, Домініканська Республіка, Гондурас та Нікарагуа.