«Алло, говорить бабця!»
У незвичайний спосіб міська влада Броварів вирішила вирішити гостру проблему телефонізації: до Дня міста, яке традиційно броварчани святкують у вересні, 29 інвалідів та учасників Великої Вітчизняної війни отримали мобільні телефони. Щоправда, поповнювати рахунок доведеться стареньким уже самим. Однак вони раді й тому — стаціонарних телефонів на всіх у місті катастрофічно не вистачає. А молодь до Дня міста теж отримала подарунок — гучне свято.