В одному «Динамо» змінили владу,
Держава завдала чергового удару по футбольних олігархах, цього разу — знову київських. Ще напередодні конференції фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» з’явилися чутки, що в цій структурі, підпорядкованій правоохоронним органам, готується «переворот» і до керівництва мають прийти держсекретар Олександр Зінченко i міністр внутрішніх справ Юрій Луценко. Так і сталося: попри те, що глава секретаріату Президента перебував у відрядженні, саме Зінченка обрали головою «міліцейського» спортивного відомства, Луценко став його заступником.