Даремно Суркіс радів...
Позавчора судові колізії навколо ЗАТ «ФК «Динамо» Київ» не просто відновилися, а набули звичної форми — удар в обмін на удар. З юридичної ж точки зору, після першого рішення — Апеляційного суду столиці — навіть за дотичним визнанням Ігоря Суркіса, чогось вирішального, щоб так пафосно рапортувати про перемогу, не відбулося. Суд вищої інстанції зняв арешт з акцій футбольного клубу, який було накладено у березні за позовом компанії «Пасифік Інтернешнл Спорт Клаб Лімітед» (її пов'язують з російським бізнесменом Костянтином Григоришиним). Як і передбачав Ігор Михайлович, юристи Григоришина збираються скористатися правом на касаційну скаргу, яку подадуть у Верховний Суд упродовж місяця.