Стихія, що панувала в Україні, відходить. Попереду — сонячні теплі дні
Останнім часом у деяких областях України було не надто комфортно надворі: сильні зливи й поривчастий вітер спричинили чимало клопоту комунальникам та звичайним громадянам. Так, у Чернівецькій області стихія за тиждень завдала більш як на 31 мільйон гривень збитків, повідомляє УНІАН. Позатоплювало цілі вулиці — садиби, підвали, будинки, — рівень води в окремих селах Буковини досягав півметра, розмило дороги.