Спільний «дах» від Європарламенту
Днями керівництво Європарламенту затвердило проект створення глобального телевізійного каналу, що транслюватиметься в інтернеті.
Днями керівництво Європарламенту затвердило проект створення глобального телевізійного каналу, що транслюватиметься в інтернеті.
Минулого тижня 140 пасажирів літака авіакомпанії Jet Blue Airways дивилися репортажі компанії Сі-Ен-Ен про свій політ на борту власного ж «засобу пересування». В цей час їхній лайнер саме готувався до посадки, яка цілком загрожувала закінчитися катастрофою через украй серйозні проблеми з шасі. Літак три години кружляв над південною Каліфорнією, щоб спалити пальне, яке могло вибухнути під час посадки.
Коли кажуть «бібліотекар», я уявляю бабцю-кульбабку в окулярах і домашніх капцях. А коли 30 вересня по TV лунає незмінне «...Президент привітав бібліотекарів із професійним святом...», уявляю рядок цих інтелігентних кульбабок, які заради події поміняли капці на тісні, ще з молодості, черевички. Проте... проте я помиляюся. Бо сама бібліотека — вже не тільки коробка зі стелажами до стелі й розкладними драбинками. Інтернет — всесвітня мережа, яка щодня, щогодини, щосекунди поповнюється новим оцифрованим твором, упевнено витісняє паперові книгозбірні. Кожен місяць в Україні інтернет-користувачів стає на 200 тисяч більше. Це просто: клацнути мишкою — і мати перед очима новий роман Мануели Гретковської. Це складно: їхати в бібліотеку, сорок хвилин чекати, потім «наколотися», бо «...такої книжки ще не завезли...»
Одна з німецьких туристичних фірм набиває кишені за рахунок незвичайних клієнтів. Вони зовсім невибагливі: їх не цікавлять зірочки в готелях, їх не потрібно годувати. Та й узагалі ці туристи надзвичайно сумирні: ніколи не галасують, а на екскурсіях самі навіть з автобуса не виходять. Натомість увесь час посміхаються своїми беззубими ротами. Попри те що всі вони — ведмеді!
Учені з Молдови винайшли нову таблетку, від якої в людини зникає почуття голоду. Таблетку виготовляють зі спеціальних трав із додаванням деяких м'ясних та борошняних ігредієнтів. Важить така таблетка півтора кілограма.
У середу мадридські вболівальники особливо прагнули потрапити на «Сантьяго Бернабеу». На стадіоні могла бути переписана сторінка славної історії «королівського клубу». До матчу з «Олімпіакосом» на рахунках нинішнього улюбленця іспанських «інчас» — Рауля Гонсалеса та легенди «Реалу» середини минулого століття — Альфредо Ді Стефано було по 49 голів у Кубку європейських чемпіонів, тож усі бажали стати свідками народження нового рекорду. Чекати довелося лише 9 хвилин, коли Рауль після навісу Девіда Бекхема влучно пробив головою і з 50 голами став кращим бомбардиром найпрестижнішого єврокубка за всю його історію.
Нещодавно в мальовничому селі Хрущівка на Черкащині зібралися футбольні вболівальники з навколишніх населених пунктів, щоб підтримати свої команди, які змагалися за Кубок Героя Радянського Союзу Миколи Сукача. Крім господарів турніру, головний приз виборювали хлопчаки з Кривоносівки, Зорівки та Пальмири. Ідею журналістів газети «Український футбол» щодо проведення турніру серед шкільних команд регіону підтримали вітаннями з української столиці та італійського Мілана. Їх надіслали юним футболістам президент ПФЛ Равіль Сафіуллін, президент Асоціації аматорського футболу Федір Шпиг та капітан збірної України Андрій Шевченко.
У середу в Аргентині розпочався чемпіонат світу під егідою Міжнародної федерації шахів. До участі в першості, що проводиться у два кола, запросили вісьмох гросмейстерів. До чинного чемпіона світу — Рустама Касимджанова з Узбекистану — приєдналася сімка кращих за рейтингом на перше січня 2005 року: Вішванатан Ананд (Індія, 2788), Веселин Топалов (Болгарія, 2788), Петер Леко (Угорщина, 2763), Петро Свідлер (Росія, 2738), Юдіт Полгар (Угорщина, 2735), Майкл Адамс (Англія, 2719), Олександр Морозевич (Росія, 2707).