«Недогодована» перемога

Оголошену перед виборами висоту — взяти в Черкаській області на місцевих виборах не менше 70% — Партії регіонів не вдалося здолати. За партію влади в регіоні (за даними екзит–полу компанії Gfk на замовлення «Єдиного центру») проголосували 27,2% виборців. На другому місці — «Батьківщина», яка отримала 20,8%, на третьому — «Фронт Змін» — 5,6%. Такий же результат і в «нормальних» від Народної партії. Комуністи мають — 3,8%, на два відсотки менше у Партії вільних демократів. По 3,2% — у Соцпартії та Громадської позиції.

Пластика заради життя

Пластика заради життя

До Черкаського обласного онкологічного диспансеру звертаються хворі навіть з інших регіонів. Бо черкаські онкохірурги успішно проводять складні операції з реконструкції органів пацієнтам, які лікуються від важкої недуги. А в дечому черкащани стали ще й першопрохідцями. І не лише в Україні. Неймовірно складну пластику лікарі диспансеру проводять не тільки заради краси, а й заради життя.

Суддя стріляв, тепер хворіє...

Суддя стріляв, тепер хворіє...

На цьому тижні у Каневі мало відбутися судове засідання міськрайсуду по резонансній справі щодо стрілянини в барі, Але засідання Феміди так і не розпочалося, бо двоє суддів — той, що веде справу, та його столичний колега, якого слідство визнало жертвою нападу... одночасно захворіли! Нагадаємо, що опівночі 27 червня в барі, що розташований між Каневом та селом Бобриця, в тракториста Олександра Кучу з тамтешнього села Чорниші стріляв суддя Дарницького райсуду столиці Євген Вовк. За версією постраждалого, він із другом Володимиром Лисенком та знайомою Аллою Ходіною сиділи в барі, коли туди заїхав суддя Вовк iз дружиною Інною, уродженкою цих країв. Служитель Феміди тоді звинуватив тракториста, що десять років тому він нібито намагався зґвалтувати його дружину. «Чоловіча розмова» продовжилася на вулиці. Із стріляниною. За версією судді, він просто захищався, бо Куча напав на нього й хотів відібрати табельну зброю. Словам судді повірили й місцеві правоохоронці.

Ішов, упав, опритомнів — гіпс

Ішов, упав, опритомнів — гіпс

Правду кажуть: аби знав, де впаду, то соломки підстелив би. Бо за статистикою, саме травма є однією з основних причин смерті людей віком до 44 років. А в загальному переліку причин смертності вона посідає третє місце. Не думайте, що переламати руки–ноги можна тільки холодної пори року, коли тротуар покривається кригою, а ви дуже поспішаєте по тому «склі» у справах. Травму можна отримати будь–якої пори року та будь–де, навіть у власній квартирі.

Безцінний гемодіаліз

Не так давно в Черкасах хвалилися тим, що тут, уперше в Україні, почав працювати приватний гемодіалізний центр «Фрезеніус», в якому на сучасному обладнанні проводять очищення крові майже 80 хворим на ниркову недостатність. Аж тут — скандал. Розгорівся він через гроші. Річ у тім, що замовник послуг — Черкаська обласна лікарня — не заплатила цьому центру за проведений iз початку року гемодіаліз. Бо досі немає угоди на таку послугу.

Політ на той світ

Мертву дівчину знайшли поруч iз дев’ятиповерховим будинком по вулиці Тараса Шевченка. Як з’ясували правоохоронці, десятикласниця однієї з тамтешніх шкіл захоплювалася молодіжною субкультурою готів, представники якої кутаються у все чорне, фарбують у чорний колір волосся та нігті.

У магазин — із пістолетом

До Христинівського райвідділу міліції зателефонувала стривожена продавчиня й просила міліціонерів терміново приїхати в магазин. Перелякана жінка ствер­джувала, що тільки що до приміщення ввірвався невідомий озброєний чоловік і, погрожуючи їй пістолетом, забрав iз каси тисячу гривень та прихопив пакет iз продуктами. І втік. Оперативники райвідділу відразу ж прибули до магазину й узялися за пошуки невідомого з пістолетом.

Сходи до знань

Сходи до знань

На 50–річчя Черкаського державного технологічного університету біля корпусу, вікна якого виходять на центральний бульвар імені Тараса Шевченка, обладнали площу Знань та встановили скульптурну композицію «Сходи Знань».

«Ми з братом дорожимо своїм авторитетом»

«Ми з братом дорожимо своїм авторитетом»

Брати Іщенки із села Межиріч Канівського району почали працювати на себе, як тільки Україна стала самостійною. Тепер ці фермери твердо стоять на ногах. У господарстві Сергія та Юрія — сто сортів картоплі, сорок сортів смородини та малини, тридцять сортів яблук та груш, а виноград, якого тут росте більше сорока видів, родить не гірше, ніж у Криму. Брати переконані — бути успішним можна й у рідних краях.

Макогоном по «макітрі»

Сталося це в місті Сміла. «Проїжджаючи повз один iз районів міста, тамтешні оперативники побачили трьох місцевих жителів, які йшли їм назустріч. Люди були явно чимось стурбовані та вели себе досить неадекватно. Правоохоронці зупинилися для перевірки, і тут їх чекав сюрприз», — повідомили «УМ» у прес–службі обласної міліції.