Аби говорили правильно!
Наприкінці минулого тижня Держкомстат ошелешив українських підданих: виявляється, понад третина приватних підприємств у нас працює собі у збиток! У країні, де роздержавлення минуло давно і безповоротно, виникають підстави для хвилювань — а як ми з вами зводитимемо кінці з кінцями? Тим паче що вперто не можуть вийти на «нуль» транспортні компанії (їх майже половина), комунальники. І що найпарадоксальніше — нерентабельною є кожна третя будівельна та торговельна фірма.