Міністр внутрішніх справ Василь Цушко оприлюднив результати експертиз, котрі свідчать про те, що в його крові були смертельні дози отруйних речовин — теофіліну та дигоксину. Дослідження проводили в німецьких лабораторіях у Бремені та Рамштайні, де дійшли висновку, що кількість теофіліну в крові Цушка приблизно в 25 разів перевищувала ті норми, коли ця речовина стає токсичною. На вчорашній прес–конференції Цушко зазначив, що він є четвертою людиною в Європі, яка вижила при такій дозі. «Мене зберіг Бог», — відзначив Цушко. Водночас на прес–конференції так і не прозвучало відповіді на питання журналістки про те, чи можна було якось додати у кров отруту між тим, як її взяли для аналізів у Києві, а потім дослідили в Німеччині. «У найближчі дні я подам заяву з результатами аналізів для того, щоб розслідували те, що зі мною відбулося насправді», — пообіцяв Цушко.