Ще одна «Еліта–Центр»
Ще кілька десятків довірливих вкладників попалися на наживку будівельних аферистів. Як повідомляє Департамент Державної служби боротьби з економічною злочинністю МВС України, зловмисники впродовж 2004—2005 років, під виглядом інвестування будівництва житла в столиці, видурювали у громадян гроші. За даними міліції, йдеться про загальну суму 11,5 мільйона гривень. Проте проінвестованих квартир вкладники так і не дочекалися, оскільки спритники ці гроші вкладали у власний бізнес, а зовсім не у будівництво.