За номер шостий!
На жаль, «золота» інтрига ювілейного, 20–го, чемпіонату України померла ще в першому колі. «Динамо», очолюване Валерієм Газзаєвим, а пізніше — Олегом Лужним, примудрилося впродовж 19 турів відпустити донецький «Шахтар» на 12 пунктів. Відтоді актуальними залишаються хіба що розмови про боротьбу за другу позицію, яка слугує перепусткою в Лігу чемпіонів. Також загострюються пристрасті навколо шостої сходинки, котра дозволить Україні делегувати четвертого представника до Ліги Європи. А тут ще й що не тур, то почали брати очки двоє буцімто «безнадійних» аутсайдерів. Два тижні поспіль Запоріжжя й Севастополь здобувають чотири бали на двох.