Ложка в шлунку

У молодої хмельничанки заболіло горло, це зимової пори може підстерегти кожного. Жінка вирішила оглянути хворе місце, скориставшись для цього чайною ложкою. Та один необачний рух — і підступний предмет опинився в животі. Годі й говорити, що відчувала у ті тривожні хвилини нещасна.

Дайте, дядьку, хабара

Хабарництво як явище залишається невід'ємним атрибутом нашого сьогодення. Це засвідчили результати бліц-опитування, проведеного соціологічною службою обласної організації Української народної партії. Фахівці та активісти-костенківці поцікавилися думкою з означеної проблематики 403 жителів чотирьох найбільших мікрорайонів міста — Центрального, Південно-Західного, Ракового та Озерної. Ішлося, зокрема, про те, чи людина бачила, чула або ж сама давала «на лапу» посадовій особі. Окремі співрозмовники навіть видавали цілу обойму місцевих установ, де «не помастивши, не поїдеш».

Продавця зброї «спалив» покупець

Дещо ризикований вид бізнесової діяльності опанував 42-річний хмельниччанин. Підприємливий чоловік, що вже має за плечима судимість, вирішив заробляти гроші на торгівлі зброєю. За сумнівною оборудкою його і взяли працівники міліції та СБУ. Покупцем цього разу був оперативник, який придбав за 950 доларів два пістолети іноземного виробництва. Неподалік, в автомобілі продавця, правоохоронці виявили револьвер, 30 набоїв та 5 одиниць холодної зброї — кинджали і шаблі.

Грицю, Грицю, до природи

І взимку, і влітку багато хто з нас ламає голову над проблемою, де провести відпустку чи бодай на вихідні гайнути подалі від гамірного міста. Якщо довго не вигадувати, то, маючи в кишені кругленьку суму, можна податися давно протореними маршрутами на море чи в гори. Втім, зізнаймося, навіть в облюбованих та комфортних місцях масового скупчення відпочиваючих не завжди вдається цікаво і з користю для себе провести час. Отож краще «паняйте» на село.

«Зелень» фальшивила,

Останнім часом на ринках Кам'янець-Подільського було зафіксовано появу стодоларових підроблених купюр. Найбільше від обігу фальшивої «зелені» потерпали дрібні підприємці, які через власну необачність потрапляли на гачок спритних шахраїв.

Бізнес-плани для глухих

Глухонімі в Україні, як правило, мають лише два способи існування — жити на мізерну соціальну пенсію або шити спецодяг на підприємстві УТОГ. У Чернігові знайшли третій варіант. Тут уперше в Україні глухонімих стали навчати бізнесу.

ПАЗик «послизнувся»,

Зима хоча й не заявила про себе на повен голос, однак підносить неприємні сюрпризи. Зокрема, періодичні опади та перепади температури ускладнюють ситуацію на автошляхах. Це, на жаль, не врахував 47-річний водій автобуса, що належить Волочиському АТП 16837.

Ілліч на своєму місці

Таємничі шанувальники радянського ідола прилаштували скульптуру — до речі, колись зняту в одному із сіл сусіднього району, — на тому самому постаменті, який стояв самотньо з 1998 року, коли свідома громадськість нарешті скинула пам'ятник Леніну.

А хмельницький «шанхай» проти спорудження торгово сервісного центру

Базарна тема продовжує бути актуальною для хмельничан, а надто для міської влади. «УМ» свого часу повідомляла про початок будівництва неподалік тамтешнього аеропорту торгово-сервісного центру «Поділля». Реалізація цього унікального проекту вартістю 32 мільйони доларів, який не має аналогів на всьому пострадянському просторі, викликає обгрунтоване зацікавлення одних і неприхований спротив інших.

Повернення блудного Алі,

Майже 11 років перебував у бігах колишній військовослужбовець Алі. Весь цей час його не полишало відчуття переслідування і страху, що будь-якого дня може потрапити до рук правосуддя.
Сім'я Алі переїхала в Україну з Азербайджану наприкінці 80-х. Після закінчення профтехучилища у червні 1991-го юнака призвали до лав радянської армії. Служити випало в одній з ракетних частин Хмельницького гарнізону. Та до кінця виконати, так би мовити, свій громадянський обов'язок хлопцеві не судилося. З розпадом Союзу розвалювалися й непереможні Збройні Сили. Почастішали випадки дезертирства.