Чарівна Фро та її «лінія»

Чарівна Фро та її «лінія»

Популярна ведуча наполягає назвати цей телепродукт не ток-шоу, а конфлікт-шоу. Як завжди, під новий проект, зібралася свіженька команда — збірна з різних українських телеканалів — і після творчих потуг накреслила «Лінію конфлікту». Маша каже, що в шоу дотримано всіх чинників для створення якісного телепродукту: міцна редакторська група, пошукова служба. Адже у програмі ставка робитиметься не просто на гостей, а на гостей неординарних, публічних і, головне, цікавих.
— А сценаристи і продюсери всі наші геніальні плани матеріалiзуватимуть, – продовжує Фро.

Не-«цензурний» Кіпіані

Не-«цензурний» Кіпіані

Інтернет-конференція тривала майже дві години і точилася, звісно ж, навколо заданої теми: закриття програми «Подвійний доказ». Вахтанг переконаний, що закрити програму з рейтингом близько 5% і часткою аудиторії майже 20% — це зарізати курку, яка несе золоті яйця.
— Справжніх причин закриття програми є кілька, — вважає Вахтанг. — Це те, що ми «не контрольовані», а це перед початком виборчої кампанії надто небезпечно, і що ми мали намір і далі порушувати гострі теми — наприклад, порівняти «прозорість» бізнесу Петра Порошенка та Юлії Тимошенко чи з'ясувати, чому Генпрокуратура та СБУ не звітують перед суспільством про наслідки розслідування отруєння Ющенка.

Лагідний убивця для nekrasivyh

Лагідний убивця для nekrasivyh

Саме от так, дотепно: Nekrasivyh .net, — пишеться адреса сайту новітньої мильної опери, якою дбайливо взявся обгодовувати вітчизняного глядача «найукраїнськіший» канал «Студія «1+1».

Психологи стверджують, що передозування подібною телепродукцією масового споживання дорівнює психотропній зброї. Вплив серійних життєвих симулякрів призводить до екзистенційної дезорієнтації телеглядачів. Простіше кажучи, серіал вони сприймають за справжнє життя, а все, що відбувається поза «ящиком», — за недолугу та скороминущу вигадку невидимого і невідомого сценариста.

Ви служіть, ми на вас почекаємо

Згідно з концепцією Національної телекомпанії, презентованої днями віце-президентом НТКУ Андрієм Шевченком, повноцінне Громадське телебачення з'явиться в Україні через 3 роки.
Суспільне мовлення включатиме чотири канали. Це «Перший канал» — як головний сімейний канал країни. «Другий канал» — культурно-освітній — має стати спільним проектом Національної телекомпанії з обласними телекомпаніями.

НТКУ. Держава в державі — зеркальне відображення

Минув лише тиждень від неперевершеного загальнонаціонального телевізійного політ-шоу, викликаного відставкою уряду, а вже деякі журналісти, телевізійні експерти та й пересічні телеглядачі відчули знайомий до болю запах «темників», оціночних коментарів та решти «гикавок» і «відрижок» минулої епохи. Можливо, всі ці відчуття декому видадуться дещо перебільшеними. Але, як то кажуть, раз обпечешся, на холодне дмухатимеш.

Подвійний доказ повернення цензури

Подвійний доказ повернення цензури

Вітчизняний глядач не міг не помітити, що новий сезон «Cтудії «1+1» давно вже вийшов на старт, вкотре скинувши на наші голови вал «братніх» мильних опер зі звичним уже душком. «Орденоносний» Піховшек на пару з надто лояльною і жалісливою генпродюсеркою Ольгою Герасим'юк так само «пішли на нас», щоб позбавити різних табу. Не видно лише «Подвійного доказу» з Вахтангом Кіпіані та Анатолієм Борсюком. Мусимо розчарувати шановних глядачів: ця програма якщо й лишиться на «плюсах», то вестимуть її вже, напевно, інші люди.

Позиція чи випускання пари?

Учора стара («достецьківська») гвардія НТКУ провела відкриту профспілкову конференцію з полум'яними виступами і звинуваченнями Тараса Стецьківа у начебто розвалі телекомпанії. На конференції планувалося висунути свою кандидатуру на посаду президента Національної телекомпанії.

Юрій Горбунов: «Баранізм» не подолають жодні інтелектуальні програми»

Юрій Горбунов: «Баранізм» не подолають жодні інтелектуальні програми»

Популярний телеведучий та кіноактор Юрій Горбунов оселився на каналі СТБ із новим ток-шоу «Питання для чемпіонів». Шоу виготовляє студія «Пілот», ліцензію куплено у французів поки що на сезон. «Іноді є доцільність продовжувати ліцензію, іноді немає», — ділиться своїми міркуваннями людина, яка кілька років тому справно і бадьоро щоранку будила українських телеглядачів. Наша коротенька розмова відбувалася на літньому майданчику одного з доволі «жирнявих» ресторанів Києва і спершу дещо скидалася на пінг-понг поганими ракетками на якісному фірмовому тенісному столі. З останніх інтерв'ю з паном Юрієм у вітчизняній пресі я збагнула, що колеги-журналісти привчили актора переважно до запитань на кшталт: де ви їсте і в яких бутіках одягаєтеся? Тому початок розмови новоспечений екзаменатор чемпіонів сприйняв трохи насторожено. Хоча, хтозна, може мені здалося. Адже, незважаючи на те, що на деякі мої запитання Юра відповідав по-одеськи, тими ж таки запитаннями, його очі іскрилися характерними горбуновськими бісиками. Та хай там що, приємно знову бачити Юру по «ящику». Тож знайомтеся з новим амплуа актора Горбунова.

Дiйна корова Суспільного телебачення

«До парламентських виборів 2006 року в Україні не буде громадського телебачення. Що буде з проривом Першого національного?» — так «5-й канал» анонсував у вівторок сюжет про черговi апломби президента НТКУ Тараса Стецьківа.

«Де ідеали? Девальвували...»

«Де ідеали? Девальвували...»

З нагоди 14-ї річниці незалежності України звання заслужених артистів, журналістів та інших «носіїв передового досвіду» отримали близько 800 осіб. Мислячих людей це рекордне число жодним чином не тішить, радше — спантеличує. Першою ластівкою непокори старим «датським» традиціям державних нагород стала публікація Дмитра Лиховія в «Українській правді» «Чому я не хочу бути заслуженим». «Але для чого ця поза? — справедливо поцікавиться читач. — Невже влада не попереджала достойників про намір ощасливити їх державними відзнаками?». В цьому, власне, і заковика. Очевидно, що чиновникам із Комісії державних нагород та геральдики просто забракло часу бодай телефонічно поцікавитися у майже восьми сотень претендентів на звання та медалі їхнім ставленням до «доброї волі» влади. Проте декого таки попереджали, але врахували думки майбутніх щасливчиків чомусь вибірково.