Щоб мало не здалося
Привид підвищення тарифу за проїзд у метро бродить Києвом уже кілька років. Ціна в одну гривню за жетон киян обурює — це майже вартість проїзду у маршрутці. Натомість метрополітенівці таку ціну давно обстоюють, посилаючись на те, що доходи комунального підприємства «Київський метрополітен» лише на 38% покривають його видатки. «У світі є лише одне метро, дешевше ніж у Києві, — це в Баку, — каже новий начальник КП «Київський метрополітен» Петро Мірошников. — Тоді як у перерахунку на гривні у Московському метрополітені проїзд коштує 3 гривні 54 копійки, у пітерському — 2 гривні 64 копійки, а у мінському — 1 гривня 31 копійка». Столичний метрополітен наразі вираховує новий економічно обгрунтований тариф. Результати цієї роботи представлять міськдержадміністрації, яка й прийматиме рішення: підвищувати чи ні.