У третьому блоці ЧАЕС сталося задимлення
В приміщенні №509 третього блоку Чорнобильської атомної електростанції о 15:57 сталося задимлення. За кілька хвилин задимлення вже ліквідували працівники ДержНС.
В приміщенні №509 третього блоку Чорнобильської атомної електростанції о 15:57 сталося задимлення. За кілька хвилин задимлення вже ліквідували працівники ДержНС.
"Місто вже шостий день без газу - відтоді як бойовики вчергове пошкодили старий газогін. Оголосили по Авдіївці надзвичайну ситуацію техногенного характеру регіонального рівня", - написав Павло Жебрівський.
Довгоочікуване всіма літо приносить часом не лише радість, а й чималі неприємності — зокрема, надзвичайну пожежонебезпеку.