Розумний вгору не піде...
Перший трагічний випадок в українських Карпатах цьогоріч зафіксовано другого січня. Після тривалих пошуків двох 25–річних мешканців Рівного, які зникли напередодні, чоловіка та його подруги, івано–франківські рятувальники знайшли їхні тіла на східному схилі гори Мала Говерла. Як повідомила «УМ» помічник начальника Головного управління МНС в Івано–Франківській області Галина Омельчук, після зустрічі Нового року група рівнян у складі чотирьох осіб самовільно вирушила в гори із селища Верховина. Відставши від товаришів, двоє мандрівників під вечір зійшли вниз до турбази «Заросляк» і повідомили про надзвичайну подію. Та врятувати двох інших не вдалося — вони замерзли в нічному сніговому полоні.