Ректор Київського політехнічного інституту Михайло Згуровський ледь не схвально відреагував на скандальний інцидент, пов’язаний із прихованим встановленням одним зі студентів відеокамери у жіночій душовій гуртожитку №7.
Члени тимчасової слідчої комісії при Верховній Раді не знайшли підтвердження витоку інформації про спецоперацію щодо затримання членів ПВК “Вагнер” із української сторони.
Невідомі в Києві намагаються залякати активіста Дмитра Перова, який виступає проти активної забудови столиці. Вранці 15 листопада чоловік виявив устромлений у двері своєї квартири ніж та дві траурні гвоздики.
Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки спростовує інформацію про намір ЗСУ «застосовувати зброю проти мігрантів», які можуть виявитися вородими диверсантами з Білорусі.
Від сміття постраждали десять видів рослин та деякі особини тварин. Крім цього, гігантські ящірки Гран-Канарії часто сприймають презервативи за медуз, зʼїдають їх і гинуть.
Директор департаменту банківської безпеки державного "Укрексімбанку" Ігор Тельбізов, якого відновили на посаді після нападу на журналістів "Схем" повернувся на роботу під аплодисменти працівників фінустанови.
Міський голова Чернігова Владислав Атрошенко розкритикував та назвав «фігнею» прагнення України щодо членства у Північноатлантичному альянсі. А потім, після шквалу критики, змушений був пояснити свої слова. .
Олімпійський чемпіон з фрістайлу, член Центрального спортивного клубу ЗСУ Олександр Абраменко «не знає, кому вірити» у питанні російсько-української війни.