Марсіанські хроніки тривають

Цього тижня військовослужбовці Чорноморського флоту Російської Федерації вп’яте не підкорилися рішенню українського суду і не віддали маяк та радіонавігаційну станцію «Марс–75», що в Генічеську на Херсонщині. Вислухавши вкотре судового пристава, який зачитав рішення Господарського суду Херсонської області про вилучення радіонавігаційної станції у ЧФ РФ та передачу її Мінтрансзв’язку України, командир російської військової частини №49385 підполковник Купрін заявив, що взаємини України і Росії з гідрографічних об’єктів регламентують у рамках міжнародних договорів, а не в односторонньому порядку рішеннями українських судових інстанцій, він також відмовився підписати акт про провадження судочинства. На цьому розмову було закінчено. Російські моряки не пустили на територію станції представників українського судочинства, підтриманих десятком активістів «Спілки української молоді». Цього разу все обійшлося без конфлікту.

«Солодкий» Дзержинський

«Солодкий» Дзержинський

Знести з постаменту пам’ятник Дзержинському, продати його на металобрухт і передати виручені гроші у дитячі притулки вимагають активісти херсонського обласного об’єднання «Союз української молоді». З вимогою про демонтаж монумента «залізному Феліксу» активісти звернулися до властей міста, влаштувавши показову акцію біля стін мерії. Проте чиновники молодіжний захід проігнорували. Зате декілька десятків херсонських бабусь і дідусів під прапорами Компартії з натхненням влаштували свою контракцію, що переросла у бійку з лідерами СУМу. Розбороняти пенсіонерів і молодь довелося співробітникам міліції.

За любов — у колодязь

Почалося все з того, що фермер із села Новий Берислав у Бериславському районі занепокоївся: його знайомий не вийшов на роботу. Удома його теж не було, тож міліція почала шукати хлопця. Сліди привели до старого колодязя, що став німим свідком того, як обірвалися відразу три молоді життя.