Пане Марку, поговоримо по-українськи!

Пане Марку, поговоримо по-українськи!

Якщо раніше українських підприємців хвилювало питання про створення українського офісу «Фейсбук» суто з комерційного погляду, то тепер причиною невдоволення стало перевищення повноважень російськими колегами та скарги українського сегмента мережі.

А Загорілося Само?

11 травня посеред білого дня, близько тринадцятої години, у Вінниці прозвучала серія з 5-6 вибухів. У цей час на АЗС, що розташована неподалік Старогодського мосту через річку Південний Буг, загорілося пальне, язики полум’я сягали 10 метрів у висоту.

«Хайтарма» в екзилі

Запальна тюркська музика, національні кримськотатарські пісні й танці, національні ігри і спокусливі запахи східної кухні у повітрі. Ні, це не Крим. У неділю кілька сотень кримських татар зібралися, щоб відзначити національне свято весни, землеробства і родючості — Хидирлез... уперше в Києві.

Надiя для Надiї

Надiя для Надiї

Свій 34-й день народження українська Жанна д’Арк, як охрестив Надію Савченко відомий письменник Андрій Курков, зустріла за межами України, у російській в’язниці. Однак це не завадило тисячам людей в усьому світі привітати її зі святом.

«Кенгуру» при параді

«Кенгуру» при параді

Жодних провокацій iз численними жертвами серед мирних мешканців в окупованому Донецьку під час святкування Дня Перемоги не відбулося. Вочевидь, свою роль відіграло оприлюднення даних вітчизняної розвідки щодо цих кривавих планів бойовиків.

Чий хрест?

Чий хрест?

У Волновасі, де кілька місяців тому під «Гради» бойовиків потрапив рейсовий автобус із мирними жителями, у приміщенні колишньої бібліотеки з’явилася громада УПЦ КП. Останньою краплею, яка переповнила чашу терпіння волновасців, стала відмова місцевого священика, представника УПЦ МП, освятити пам’ятний хрест на місці загибелі людей.

В ім’я миру

В ім’я миру

Уже другий рік поспіль Україна відзначає 9 травня у стані неоголошеної війни. І якщо минулого року керівництво держави таки вирішило провести парад на честь 69-ї річниці перемоги над нацизмом, то цього року ні параду, ні салютів, ні гучних святкувань у країні не передбачається.

Переписати iсторiю. На дошцi

Хвиля декомунізації змусила небайдужих пильніше придивитися і до недавніх «героїв», які останнім часом демонструють відверту зневагу та ворожість до української держави і до всього, що відбувається в Україні. Так, в Артемівську вчора активісти знесли меморіальну дошку народному артисту СРСР (а віднедавна — і так званих «ДНР» та «ЛНР»), уродженцю Донбасу Йосипу Кобзону.