Живодер на експертизі
Олексія Ведулу, 19–річного студента, який разом із сусідом–однолітком Романом Полібіним жорстоко знущався з собак, знімаючи катування на відео, направили на експертизу психічного здоров’я до Київської міської клінічної психоневрологічної лікарні №1. Таку ухвалу винесла суддя Косик на другому засіданні у справі київських живодерів. Сумніви в адекватності Ведули, який зарізав, за матеріалами справи, дев’ять, а на переконання зоозахисників — близько сотні цуценят, виникли в адвоката Сергія Остапенка, який і звернувся з відповідним клопотанням. «Дев’ять тварин — це ж не поодинокий випадок, тому я прошу суд призначити амбулаторну судово–психіатричну експертизу», — пояснив адвокат. Проте суддя постановила, що психічний стан Ведули досліджуватимуть у стаціонарі.