Поки що кількістю

Поки що кількістю

Напередодні першого турніру з серії «Великого шолома» — відкритого чемпіонату Австралії — на Зеленому континенті проходять підготовчі турніри, в яких активну участь беруть і українські тенісистки. Вже в перший тиждень 2007 року четверо з них зіграли на хардовому покритті австралійського Голд-Коста в турнірі ІІІ категорії з призовим фондом 175 тисяч доларів.

Таки можемо! Але не скрізь

Таки можемо! Але не скрізь

Тоді як уся Україна гуляла, святкуючи Різдво, наші кращі лижники змагалися на трасах Італії в «Тур де скі». І недаремно вони пропустили свято, бо дебютний комерційний турнір для українців склався успішно. Передусім для однієї з кращих лижниць світу — Валентини Шевченко.

Контрольна з німецької

Контрольна з німецької

Гонки класичним стилем наша прима Валентина Шевченко не надто полюбляє. Адже її тендітна статура, навіть за наявності сильного плечового пояса, не дозволяє вкладатися «в палиці» так, як це роблять потужні конкурентки з Норвегії, Фінляндії, Чехії, Росії, Естонії. Але в цьому сезоні досвідчена броварчанка радує високими результатами й у класичних гонках, наче намагаючись надолужити прогаяне на олімпійських трасах Турина.

За себе і за того однофамільця

За себе і за того однофамільця

На Новий рік спортсмени не лише грали в футбол в Англії, а й займалися суто зимовими видами. Зокрема, в Німеччині стартували комерційні змагання «Тур де скі», на яких лижники отримали можливість пристойно заробити. А оскільки ці старти входять до числа офіційних турнірів Міжнародної федерації, то разом із преміальними «зимовикам» «капатимуть» і очки до загального заліку розіграшу Кубка світу.

Перемоги й поразки року Собаки

Перемоги й поразки року Собаки

Наприкінці кожного року, за традицією, підводиться риска й робляться висновки. Тож час підсумувати 2006 рік і для українського спорту. Він вийшов неоднозначним, були успіхи й провали, точилися суперечки у федераціях, а під завісу відбулася й зміна головного «спортсмена» країни: профільного міністра Юрія Павленка з політичних мотивів замінив «регіонал» Віктор Корж.

Безкрилий антирекорд

Флагман українського хокею переживає найскрутніші часи у своїй історії. І хоча відвертими «хлопчиками для биття» гравці «Сокола» не стали, однак відібрати очки в суперників підопічним Олександра Сеуканда вдається все рідше. Минулого уїк-енду кияни двічі поступилися на власному майданчику. І хоча до жахливої програшної серії «Бреста», що до неділі нараховувала 25 матчів, українській команді ще далеко, та свій антирекорд вони переписали, поступившись у дев'яти зустрічах поспіль.

Чому барахлить «Феррарі» Шевченка

Чому барахлить «Феррарі» Шевченка

Французький фахівець Арсен Венгер уже більше десяти років працює на посту головного тренера лондонського «Арсеналу», тому в Англії є авторитетною персоною, може дозволити собі висловлюватися на будь-які теми і до нього прислухатимуться. Днями Венгер «пройшовся» по найгучнішому трансферу цього літа в англійській прем'єр-лізі — переїзду Андрія Шевченка з Мілана до Лондона. Наставник «канонірів» звинуватив власника «Челсі» Романа Абрамовича в неправильній трансферній політиці клубу. Венгер вважає придбання українця помилкою й обставляє це такими словами: «Шева так і не зміг заграти в «Челсі», а в те, що на адаптацію в новій команді може піти кілька місяців, я не вірю. Добрий футболіст — як машина «Феррарі»: або вона їде, або ні. Останнє часто трапляється, якщо авто дістається росіянам — вони здатні розламати на друзки будь-який механізм».

Марина Ткаченко: Мабуть, залишу свій клуб у спадок 18-річному синові

Марина Ткаченко: Мабуть, залишу свій клуб у спадок 18-річному синові

Марина Ткаченко — легендарна постать в українському жіночому баскетболі. Спортсменкою вона досягла найвищих титулів в Європі і світі, а нині керує створеним нею ж клубом ТІМ-СКУФ — одним із лідерів чемпіонату України. У тренерській роботі Ткаченко більше довіряє своїй «чуйці», як колись тренер футбольного «Динамо» Віктор Маслов. І хоча нинішній стан гри з помаранчевим м'ячем в Україні особливого оптимізму не викликає, пані Марина вірить, що колись баскетбол ще «вистрілить», як у середині 1990-х.