Арсенал у стіні

Справжній фурор серед мешканців тихої вулиці Вишнева, а це переважно приватний сектор у мікрорайні Гречани, викликала незвичайна знахідка в одному з будинків. Молодий господар, одержавши у спадок помешкання, заходився робити в ньому ремонт. Однак, знявши штукатурку, робітники несподівано натрапили на цинковий ящик.

Отруйні балони — чим для церкви не дзвони?

Життя переконує, що у хазяйновитості і кмітливості нашому загартованому нестатками люду не відмовиш. Ось і в селі Лисець Дунаєвецького району Хмельницької області якийсь господарник ще кілька десятків років тому залишив напризволяще майже півсотні балонів. Зовні вони нагадували газові, отож відразу впали в око тамтешнім мешканцям.

Аніскін стає шерифом

Нарешті і хмельницькі правоохоронці можуть похвалитися своїм «будинком шерифа». У перший в області міні-комплекс на станції Дунаївці щойно перебрався разом із дружиною і двома дітьми дільничний інспектор, капітан міліції Олег Павлов. У комфортному просторому будинку є, крім житлових приміщень, два робочі кабінети, кімната для попереднього утримання порушників закону і гараж для службового автомобіля.

Свята обитель у торті

Торгова марка «Насолода» стала своєрідною візиткою міста над Південним Бугом. Десятки найменувань цієї продукції припали до вподоби місцевим жителям та гостям обласного центру. Про високе реноме тамтешніх майстрів свідчать і численні відзнаки на різноманітних виставках кондитерських виробів.

Відпустка з пригодами

Того ранку, звично прийшовши на робоче місце, начальник Старокостянтинівського райвідділу внутрішніх справ Сергій Мельник був приємно здивований. Вище начальство повідомляло, що його удостоєно нагороди із сусідньої держави — знака «За отличие в службе ВВ МВД России» I ступеня. І тоді підполковник міліції пригадав червневий випадок, що стався під час відпустки в алуштинському санаторії. Ввечері, купуючи в кіоску цигарки, офіцер почув крик і побачив, як двоє лобуряк виривають сумочку в літньої жінки. Однією рукою та відбивалася від нападників, а другою тримала маленького хлопчика.

Світ мій, пір'ячко, скажи...

Переступивши поріг квартири Віри Спірякіної з Дунаївців, мимоволі потрапляєш у справжнісіньке пір'яче царство. Картини з нього розливаються багатющою гамою кольорів, створюючи неповторні образи й сюжети з нашої історії і повсякдення. Віра Спірякіна — єдина в Україні, яка працює з цим унікальним матеріалом. У дитинстві мріяла малювати кольоровими олівцями та фарбами, однак важкі повоєнні роки сільської дівчинки спонукали до приземленішої форми реалізації вроджених здібностей і творчої уяви. Згодом почерпнула знань і навичок у Московському народному університеті мистецтв.

Перерване соло розбійного квінтету

Міліцейські зведення рясніють повідомленнями про крадіжки в сільській місцевості, які стали вже масовим явищем. Сучасні «iнквізитори» гребуть усе, що потрапило під руку, причому роблять свою чорну справу і вночі, і вдень. На жаль, далеко не завжди доморощених зухвальців таланить схопити за руку, і це лише додає злодіям екстріму.

За принципом лояльностi

У середу Прем'єр-міністр України Віктор Янукович, перебуваючи з робочою поїздкою на Хмельниччині, здійснив ротацію обласної влади. Подякувавши у присутності адміністративно-господарського активу Віктору Лундишеву за роботу, високий столичний гість представив нового керівника ОДА. Крісло першої особи Хмельниччини відтепер посідає Віктор Коцемир, якого нещодавно було усунуто з аналогічної посади у Вінниці.

Промовляють ідоли до нащадків

Незаперечним здобутком цілком заслужено пишаються подільські археологи та історики: на території Хмельницької області знайдено найбільше в Україні язичницьких пам'яток — чотирнадцять. Язичництво, як відомо, передувало християнству, і наші далекі пращури головним чином поклонялися ідолам, витесуючи їх із дерева. Однак матеріал цей порівняно недовговічний і сподіватися, що оригінальні витвори більш ніж тисячолітньої давнини збереглися б до сьогодні, не доводиться.

Що у «фурі»? Крам турецький

З боку Румунії на митний пост «Порубне» в'їхали три вантажівки. У супровідних документах, які водії надали інспекторам, значилося, що в кузовах міститься «тканина різна» вагою 20 тонн 251 кілограм і «тканина бавовняна 100%» вагою 24 тонни 788 кілограмів. А переміщується все це добро зі Стамбула (Туреччина) до однієї з українських фірм. Вартість краму за декларацією становила 37 тисяч 490 євро.