Перевірте вашого «авторитета»

У цей складний час післяреволюційної анархії, коли вистачає бажаючих загарбати чуже, замаскувавшись під загін Самооборони, різні силові структури все тісніше співпрацюють між собою та координують дії. Так, за словами начальника управління Державної пенітенціарної служби в м. Києві та Київській області Олександра Сайка, його підлеглі постійно обмінюються інформацією, в тому числі оперативною, із правоохоронцями.

Сепаратистів — під арешт

Влада перейшла до наступальних дій у протистоянні з сепаратистами. Щоправда, поки що цей наступ стосується лише одіозних персон східної України. «Тим самим ми посилаємо чіткий сигнал й іншим маріонеткам Кремля, — зазначає на правах анонімності джерело «УМ» в одній з вітчизняних спецслужб.

З легкою парою, за легкі гроші

Прибутки від бажаючих попаритися та помитися, мабуть, не дуже задовольняли адміністрацію однієї зі столичних саун. Тож, щоб заробити у рази більше, адміністрація «парилки» самостійно підбирала штат повій i забезпечувала їх клієнтами.

За стрілка — винагорода

Кривава НП сталася в понеділок ввечері в Ленінському районі Донецька. Четверо оперативників карного розшуку намагалися затримати автомобільного злодія, коли він припаркував авто на зупинці. Перед цим його «вели» на службовому авто від під’їзду багатоповерхівки в Горлівці.

Полковники бувають різні

Чи здатен полковник спецслужб скоювати правопорушення? Чи багато для офіцера в погонах важить присяга «Служу народу України!» — на ці запитання красномовні відповіді дають нещодавні випадки із людьми в погонах, які перебувають як на службі, так і у відставці.

Різанина після виписки

Кривава НП сталася позавчора вранці у столичній психоневрологічній лікарні №1 ім. Павлова. Як повідомили «УМ» у Подільському райуправлінні столичної міліції, 47–річний киянин без певного місця проживання ледь не вбив ножем заступника директора ТМО «Психіатрія» Дмитра Лебедєва.

Хлопчина вистояв

Прокуратура Чернівецької області завершила досудове розслідування і днями передала до суду обвинувальний акт стосовно чотирьох колишніх працівників сектору карного розшуку Сокирянського райвідділу міліції, які застосовували фізичну силу, щоб отримати покази від місцевого підлітка. Хлопця примушували зізнатися у крадіжці.

Зброя, зілля і паспорти

Бабушкінський районний суд Дніпропетровська ухвалив запобіжний захід у вигляді взяття під варту для приватного підприємця, в гаражі якого тиждень тому вилучено арсенал зброї та наркотики.

Про тортури — ні пари з вуст

Про тортури — ні пари з вуст

Дослідник авторитетної міжнародної правозахисної організації Amnesty International в Україні Хеза Макгіл переконана, що в нашій державі замовчується не менше 80% фактів катувань і жорстокого поводження правоохоронців з громадянами. Експерт наводить дані вітчизняного МВС про те, що за останні вісім місяців до органів внутрішніх справ надійшло 987 скарг про катування з боку правоохоронців.

«Залили сало за шкуру»

«Залили сало за шкуру»

Призначення на минулому тижні «губернатором» Львівщини чергового силовика — генерал–майора міліції Олега Сала, шокувало галичан. І не тому, що він не один рік носив генеральські лампаси, а через одіозність його постаті. «Львів’янам залили сала за шкуру» — цей афоризм останні дні шириться не лише у пресі, а й серед читачів.