У липні 1923 року голова Всеукраїнської профспілки працівників кам’яно-вугільної промисловості Влас Чубар отримав призначення на високу посаду голови Раднаркому України.
175 років тому народилася Олена Пчілка — Ольга Петрівна Косач, уроджена Драгоманова, — дослідниця і популяризаторка української вишивки, редакторка, дитяча письменниця, перекладачка і науковиця, мати шістьох гідних дітей, серед яких Леся Українка.
Фонди музейних закладів поповнили київські митники культурними цінностями, які громадяни намагалися вивезти за кордон всупереч нормам законодавства. Наразі до експозицій додали стародавні мечі та ікони.
На окупованому півострові перекривали доступ до спаплюженого росіянами історико-археологічного заповідника «Херсонес Таврійський» - там проводили «освячення» незаконних новобудов.
Змагання з плавання ніколи не проводилися на Олімпійських іграх, які проходили з восьмого по четверте століття до н.е. – незважаючи на те, що чимало греків вміли добре плавати й пишалися своєю маймтерністю.
Перегорніть іще раз сторінки історії, аби знову переконатися: захищена нашою кров’ю Європа, як і увесь начебто демократичний Захід, продовжують дозувати наші втрати в запеклій борні з найпідступнішим московським агресором.
У Києві на Подолі, буквально біля виходу зі станції метро «Контрактова площа» — як іти до пам’ятника Григорію Сковороді, нещодавно з’явилися десять двосторонніх банерів вуличної виставки «Мововбивство — складова рашизму».