Олег Горбань: Ми повинні відстояти свою Незалежність, яку здобули в 1991 році

Олег Горбань: Ми повинні відстояти свою Незалежність, яку здобули в 1991 році

Щотижня львівські астрологи на чолі з головою регіональної асоціації астрологів «Геліос» та головою координаційної ради Всеукраїнської асоціації астрологів Олегом Горбанем розшифровують коди, передані нам небесними світилами, та вираховують їхній вплив на наше життя. Вони переконані, що все, що відбувається нині в Україні, має цілком логічне пояснення.

Сирітське щастя

Сирітське щастя

Посеред львівських новобудов у внутрішньому дворику захований ошатний новенький двоповерховий будиночок. Саме тут розмістився новостворений, другий у Львові, дитячий будинок сімейного типу. Охайне подвір’я, яке з приходом весни зарясніє різнокольоровими квітами. Поруч із вхідними дверима бачу напис: «Бахіли». Ховаю свої черевики в одноразові бахіли і переступаю поріг будинку. Вражає стерильна чистота. Мама–вихователька Катерина разом із п’ятьма дітьми наповнює нове помешкання сімейною атмосферою і родинним теплом. А новостворена родина поки що звикає одне до одного і запроваджує свої правила співіснування.

«Якщо багато зброї — має пролунати й постріл»

Напружена обстановка на Кримському півострові змушує людей тікати до більш безпечних областей України. Львівщина, для прикладу, оголосила, що готова прийняти до півтори тисячі біженців. Один з офіцерів у відставці, якому вдалося вивезти дружину та дітей до друзів, розповів «УМ» про обставини від’їзду з півострова.