Візерунок на щастя

Візерунок на щастя

Менді — давнє мистецтво розпису тіла хною. Власне, саме слово «менді» є другою назвою хни — фарби, виготовленої з виду рослин, що проростають в Індії, Пакистані та Північній Африці. Це швидкий, безболісний і найбезпечніший спосіб зробити собі татуювання, причому воно тимчасове, тому батьки можуть бути спокійними, якщо ви раптом прийдете з «малюнком». Сьогодні це мистецтво широко розповсюджене в усьому світі, особливо в Індії та країнах Сходу.

Даєш «Дольче енд Габбана»!

Таку «виховну» функцію для студентів Київського національного університету ім. Шевченка взяв на себе нічний клуб Crystal Hall. Ексцес стався зі студентками першого року навчання юридичного факультету. Сімнадцятирічні дівчата не пройшли дрес–код клубу, хоча про вимоги до стилю одягу заздалегідь їх ніхто не повідомив. Натомість квитки неповнолітнім продали вільно і без попередженння про те, що якщо до закладу їх не пропустять, то юні «клаберші» о другій ночі мають повертатися додому самі.

Друге життя вінілу

Герой нашої статті захоплюється розписом вінілових платівок. Тих, що їх свого часу слухали наші дідусі та бабусі. І хоча платівки старі, картини з них виходять досить креативні. Як переконує сам Юра, він узагалі не вміє малювати, не знає, що таке перспектива, правильність пропорцій чи тому подібне. Але це зовсім не заважає займатися тим, що йому дійсно до смаку. «Ідею я підглянув на зарубіжному інтернет–сайті, де художник виставляв подібні роботи. Знайшов у себе платівки, що залишилися з радянських часів, і почав експериментувати. Покривав їх різними фарбами, які в мене були: і звичайною емаллю, і гуашшю, і водною емульсією, якою фарбують стелі. Саме на останній зупинився: змішуючи емульсію з аквареллю, отримував дуже стильний ефект, адже така «комбінація» швидко сохне й не має запаху».

Вулиці казкових примар

Якщо раптом, гуляючи Дніпропетровськом, ви натрапили на гурт вампірів, відьом, фей, роботів чи напівголих дівчат із двометровими мечами, знайте — це лише традиційна костюмована хода, в якій беруть участь представники щорічного фестивалю аніме–культури «Акіхабара» (район у місті Токіо (Японія), де збираються фанати аніме в чисельних тематичних магазинах). Цього року видовище тримало у страху дніпропетрівчан упродовж 17—18 вересня.

Хочеш їсти? Ходи пішки!

Хочеш їсти? Ходи пішки!

За результатами проведеного «УМ» опитування, більше 70 відсотків щомісячних витрат студентів ідуть на потреби харчування. І якщо ціни на насущні продукти в супермаркетах вражають, то цінники в їдальнях вищих навчальних закладів, попри сезонне зниження вартості овочевої продукції, не перестають шокувати зголоднілих студентів вишів з року в рік.

Самі собі режисери

Самі собі режисери

Вони можуть безпроблемно організувати свій робочий час, дозвілля та відпочинок у будь–якому місці, адже вони — «профі» у питаннях самоврядування та самоконтролю. Тож свіже морське повітря, кримське сонце та привітне море тільки надихають їх на активність і подальші винаходи. Цього року 600 таких старшокласників у рамках VІІІ зміни «Шкільна веселка» з’їхалися до Міжнародного дитячого центру «Артек», аби взяти участь у роботі VII Всеукраїнського тематичного навчально–оздоровчого збору лідерів учнівського самоврядування та долучитися до низки інших заходів, які пропонують майбутнім керівникам дізнатися про різні аспекти самореалізації.

Догралися

Якщо ваші батьки ще раз скажуть, що комп’ютерні ігри — марна справа і даремна трата часу, сміливо розкажіть їм про наших хлопців, що виграли мільйон доларів на престижному міжнародному змаганні з Dota 2. Українська команда Natus Vincere (з латини — народжені перемагати) взяла участь у першому в світі змаганні з Dota 2, що є продовженням надпопулярної ігрової карти комп’ютерної гри Warcraft III. Тепер це вже окрема гра, яка належить компанії Valve.