Зберігайте пенсійний стаж у підприємствах України!

Зберігайте пенсійний стаж у підприємствах України!

Сусідка дзвонила. Колишня. Хоча ... сусідкою вона була, коли Свердловськ дорівнював Україна. Оскільки я категорично заперечувала, що «Свердловськ = Новоросія», то вона мені вже й не сусідка, бо останнім часом мовчки проходила біля нас, неграмотних, кривила губи і всіляко демонструвала своє гордовите «фе».

Одна вулиця, двi реальностi

Одна вулиця, двi реальностi

Свердловськ, Луганщина. Новини мого міста писати все важче. Чому? Просто кожен має своє бачення, точку зору, точку кипіння, тому одна й та сама новина бачиться і переповідається різними людьми по-різному.

Новини мого міста

Свердловськ і Антрацит лідирують за кількістю фотографій з проукраїнськими написами, що прикрашають міста. Люди сміливіше виступають проти окупантів. Особливо пенсіонери. Не соромляться говорити українською. Відкрито ігнорують або хамлять «асвабадітєлям». Ополченці скаржаться в соцмережах на неприховане презирство і ненависть місцевих.

«Любов» поміж «Акацій»

«Любов» поміж «Акацій»

Відчуваю, половина моїх френдів розгублена: що за низькопробне графоманство?! А інша половина в передчутті: якщо Олена щось написала, то не просто так. Не просто. Знає, але не видає таємниці. Інтригує. Заманює читача в степові мережі... Хлопці, я ж iз Донбасу!