Виконує бажання Аліса

Нові арт-об’єкти продовжують з’являтися в Києві як гриби після дощу. Нещодавно з’явилася нова мешканка одного з найулюбленіших місць відпочинку біля Софійської площі й Андріївського узвозу — казкової Пейзажної алеї.

До нас прийшла Верона

До нас прийшла Верона

У Національному музеї мистецтв імені Богдана і Варвари Ханенків у Києві до 22 червня можна побачити 17 картин iз музею Кастельвеккіо у Вероні. Ці твори викрали зловмисники у листопаді 2015 року, а нещодавно їх знайдено і врятовано в Україні.

Пивзавод на Подолі просять перетворити на Музей пива України

Пивзавод на Подолі був головним рекламодавцем пивної продукції Києва на Всеросійській сільськогосподарській виставці 1897 року - там його відзначили малою срібною медаллю. Як стверджують, це велика «пивна» пам'ятка України.

Вкрадені в Італії світові шедеври демонструють у Києві

Вкрадені в Італії світові шедеври демонструють у Києві

Картини Рубенса, Пізанелло, Тінторетто, Белліні, Мантеньї, Карото та інших відомих майстрів, які українці збираються повернути італійцям, нині всі охочі можуть побачити в Києві. А музеї Верони стають безкоштовними для українців - на знак подяки за віднайдені шедеври.

Влада Києва готова назвати проспекти на честь Бандери і Шухевича

На засіданні комісії з найменувань міської адміністрації в середу було рекомендовано меру Києва внести подання щодо перейменування проспекту Ватутіна на проспект Романа Шухевича, а Московського проспект на проспект Степана Бандери.

Вікно в Європу через Польщу

Вікно в Європу через Польщу

У Національному музеї архітектури в Пироговому, що поблизу Києва, на вихідні проходили Дні Польщі. Співи та музика дружньої Україні країни лунали майже по всій території. Були присутні дорослі й малі, просто відпочивальники й народні артисти. Усе це — в обрамленні українських і польських прапорів. Зі сцени можна було почути не лише пісні, а й поезії та балади польською.

Льодові тарілки

Льодові тарілки

Зустрічі з цікавими людьми на Арт-пікніку Слави Фролової в Києві уже не перший рік — цікаві й пізнавальні. Не виняток і нещодавня бесіда з успішним ресторатором Дмитром Борисовим. Креативний власник кількох ресторанів, який певний час був навіть ведучим кулінарної телепрограми, поділився правилами ведення ресторанного бізнесу і дав поради для тих, хто мріє мати свій ресторанчик або кафе.

Табірна мова

Пора, коли діти «йдуть у відпустку» на три місяці, для батьків додає клопоту: чим би їх зайняти, щоб не сиділи вдома за гаджетами. Рятівною соломинкою для тих, у кого є молодші школярі, стають денні табори на базі загальноосвітніх навчальних закладів.