Сучасний класик — про себе і вічне

Сучасний класик — про себе і вічне

Автор мало й без ентузіазму розповідав про книгу. «У ній немає ніякого меседжа. А назва — це просто заголовок одного з оповідань. Я як графоман. Тільки він пише багато й погано, а я — мало й добре», — пояснює Подерв’янський. Натомість він небагатослівно, але охоче відповідав на запитання слухачів.

Менше зброї — більше книжок

«Купи книжку — передай іншому», — закликають організатори книжкової виставки «Український простір» на підтримку Донбасу. У рамках проекту Видавництва Вадима Карпенка та інтернет-книгарні на korekta-vk.com виставка-ярмарок відбувається уже вчетверте від листопада 2014 року.

«Бережіть своїх поетів»

Днями в затишній атмосфері вітальні київського Літературно-меморіального музею-квартири М. Бажана у рамках циклу заходів «На перехресті творчих шляхів» відбувся літературний вечір «...Тільки нам дано любити привіт знайомих берегів». Людмила Рєзнікова, завідувачка сектором музею, пояснила ідею заходу: «У нашому музеї-квартирі дуже багато книг, картин із дарчими написами від Голованівського родині Бажанів, часто Микола Платонович згадував Голованівського у своїх рукописах і спогадах.

«Що для вас метро?»

«Що для вас метро?»

Документальний мюзикл «Тунель свідомості» Тімо Новотни дає можливість по-новому поглянути на метро — звичний об’єкт міської інфраструктури. У п’яти короткометражних історіях автор фільму порівнює людей і контрасти суспільства, ставлячи єдине запитання «Що для вас метро?» у підземках великих міст: Нью-Йорка, Лос-Анджелеса, Токіо, Гонконга і Москви.

У пошуках героя

У пошуках героя

«Останнім часом письменники зовсім знахабніли і просто питають читачів у соціальних мережах, кого б вони хотіли бачити головним героєм книги», — каже епатажна письменниця, музикантка і телеведуча Ірена Карпа і вирішує свого майбутнього літературного персонажа вибрати серед яскравих персон сучасності, особисто з ним познайомитися та ще й до того взяти у нього публічне інтерв’ю. І все це відбувалося у рамках популярного в Європі проекту «Живі книги.