Кінь педальний

Із початком літа кияни все частіше пересідають з громадського транспорту на велосипеди. Це не лише приносить задоволення та дозволяє не затримуватись на світлофорах, не стояти в заторах, а й дарує здоров’я і не шкодить екології.

Одинадцять уроків виживання

Одинадцять уроків виживання

Журналістка, літературознавець, ведуча Ірина Славінська презентувала свою нову книгу «Історії талановитих людей», що є продовженням популярної серії «Теплі історії». У книзі зібрані життєві історії людей, яких ми знаємо і любимо: Юрiй Андрухович, Катерина Ботанова, Ольга Герасим’юк, Лариса Денисенко, Iрена Карпа, Андрiй Уликов, Iван Леньо, Сергiй Лещенко, Юрiй Макаров, Мар’яна Садовська, Наталка Сняданко.

ФАНтастичні патріоти

ФАНтастичні патріоти

По-своєму вирішили відсвяткувати завершення Прем’єр-ліги футбольні фани команд «Динамо», «Зоря», «Чорноморець», «Карпати», «Металіст» та «Ворскла». У неділю, після завершення ігор, вони влаштували на Пішохідному мосту в столиці грандіозне фаєр-шоу на знак того, що Україна є неподільною.

Шевченкоманія. Продовження

Шевченкоманія. Продовження

Цьогоріч увесь світ святкує 200-річчя Тараса Шевченка. На полицях книгарень з’явилося чимало нових книг про генія і в різних варіантах перевидано «Кобзар». У «Мистецькому арсеналі» на день народження поета пройшла масштабна виставка «Шевченкоманія».

На День Перемоги дискредитовану георгіївську стрічку пропонують замінити червоним маком

На День Перемоги дискредитовану георгіївську стрічку пропонують замінити червоним маком

Георгіївська стрічка, яку традиційно використовували під час ушанування пам’яті загиблих у роки Великої Вітчизняної війни, нинi набула в Україні негативного значення. Тому Український інститут національної пам’яті запропонував відзначити цього року День Перемоги під новим символом — квіткою червоного маку. «Пропонуємо новий символ як вияв нашої поваги до тих, хто знищив нацизм. Це буде червоний мак — символ європейський та український. У наших піснях йдеться, що маки зацвітають там, де пролилася козацька кров», — зазначив директор УІНП Володимир В’ятрович.

Знайти в собі Шекспіра

Знайти в собі Шекспіра

Його «Гамлет», «Ромео і Джульєта», «Приборкання норовливої» перекладені на мови майже всіх країн світу, а театри всього світу показують спектаклі за його текстами. Цього року Вільяму Шекспіру виповнилось 450 років. І саме на його честь у столичному музейному комплексі «Мистецький арсенал» проходить виставка сучасного мистецтва The Show Within The Show.

«І залишилися лиш тими, ким були»

«І залишилися лиш тими, ким були»

У 2004 році народилась їхня музика, а сьогодні відомий український хіп-хоп і фанкі-ґрув гурт «Бумбокс» святкує своє 10-річчя. На честь дня народження колектив дасть концерт 31 травня у київському клубі Stereo Plaza на вулиці Кiквідзе, 17.

Небарикадний настрій

Небарикадний настрій

Центр Києва потроху починає набувати свого «дореволюційного» вигляду, але колишнім він ніколи вже не буде. Просто на очах кипить робота: комунальні служби вивозять сміття, складають блоки, кладуть нову бруківку.