Богдан Бенюк: Ті, хто нами керує, граються з народом у «котика й мишку»

Богдан Бенюк: Ті, хто нами керує, граються з народом у «котика й мишку»

Ми можновладцiв, на своє горе, самi вибираємо, а потiм самi ж iз ними мучимось, каже актор Богдан Бенюк, який хоч і пішов у політику та сцени не полишає. Актор, який може примусити глядачів плакати і сміятися, розповів "УМ" про національну ідею та світло в кінці тунелю - почитайте, чи погодитеся?

Теги: Культура

Стати атлетом за рік

Ведучий програми — Сергій Бадюк, кіноактор, спортсмен, володар численних нагород і титулів iз бойових мистецтв та східних єдиноборств. «Універсальний спортсмен» — це програма про спорт та здоровий спосіб життя, про героїв спорту, які в буквальному сенсі «зробили себе» самі.

Блогосфера — потужна інформаційна зброя

Сергій, на ТВі за вашої участі з’явилося відразу дві оригінальні програми — про книжки та огляд блогосфери. Подібних проектів не існує на українському телебаченні. Розкажіть, як народилася ідея «Книг на ТВі» та «Огляду блогів».

Нас вмикають, бо нам довіряють

Із 17 квітня на телеканалі ТВі стартує новий проект під назвою «Гаряче крісло». Його ведучий — Віталій Півовар. У «Гаряче крісло» будуть «сідати» відомі персони — політики та громадські діячі, яким глядачі з усієї України в режимі онлайн матимуть можливість поставити будь–яке запитання.