Бійка за Крим. Битва ще попереду?

Бійка за Крим. Битва ще попереду?

Учора близько 16–ї години у Сімферополі, перед будівлею ВР Криму відбулися сутички між сепаратистами та поборниками ідеї Криму в складі України. Останніх представляли кримські татари та менш численні футбольні ультрас місцевого клубу «Таврія», яких зранку тут зібралося близько п’яти тисяч.

«Арена» кризи

«Арена» кризи

У найбiльш престижному торгово–розважальному центрі — «Арена», що на Бессарабській площі в центрі Києва, — продають приміщення. За четверту частину елітного кварталу просять 45 млн. доларів, а за кілька поверхів, на яких зараз розмiщенi автосалони, ресторани та магазини ексклюзивних меблів, — 24 млн. доларiв.

Де купатися киянам?

Де купатися киянам?

Практично в усіх київських озерах купатися не варто. Мікробіологічні показники більшості непроточних водойм не відповідають санітарним нормам, також ці озера мають відкритий водостік та недостатній водообмін.

Бензин подорожчає ще на 2 гривні?

Бензин подорожчає ще на 2 гривні?

Міністерство фінансів продовжує шукати додаткові можливості для поповнення хронічно дірявого держбюджету. Як нам і обіцяла правляча партія у своїй передвиборчій програмі, багаті готові поділитися з бідними. Правда, цього разу лише відповідальністю.

Десятка з «химерами»

Вiдсьогоднi в продажу з’являться пам’ятні монети номіналом 5 і 10 гривень із серії «Пам’ятки архітектури України». Це срібні 10 гривень масою 31,1 грама і діаметром 38,6 мм та п’ять гривень із нейзильберу діаметром 35 мм.

Дворічна дівчинка померла від опіків

Учора вночi у Рівненській обласній лікарні померла дворічна Аня. 20 квітня вона отримала опіки дихальних шляхів та 90 відсотків шкіри. Нещастя сталося в селi Вовчицi Зарiчненського району: автомобіль, куди батьки поклали дiвчинку спати, поки самi працювали на полi, загорiвся. Причину, чому «Жигулi» спалахнули, ще достеменно не встановлено, попередня версія — коротке замикання електропроводки.

Крилаті безпритульні

Крилаті безпритульні

«Наприкінці квітня пташ­ки шукають місця, де можна звити гніздо. Оскiльки «Київзеленбуд» активно вирубує старі дерева, пернаті не можуть знайти дупла, не можуть вивести потомство. Синиці в’ють гнізда у трубах тренажерів у Гідропарку, а потім, коли люди починають тут займатися спортом, пташенята гинуть», — розповів учора під час прес–конференції директор Київського еколого–культурного центру Володимир Борейко.

Прибирай — і буде рай

Прибирай — і буде рай

Березневі замети розтанули за кілька тижнів, і на світ Божий з’явилися гори сміття. Масштаби «бардаку» настільки вразили Прем’єр–міністра, що він оголосив всеукраїнську мобілізацію на боротьбу з брудом. «Обсяг роботи великий, але все треба оперативно прибрати до великоднiх свят», — сказав Микола Азаров під час останнього засідання Кабміну. — Також вимагаю від голів регіональних адміністрацій і переконливо прошу мерів міст та голів сільрад: щойно дозволить погода, організувати прибирання територій своїх общин. Залучайте до цього всі наявні сили та надайте весь необхідний інвентар і транспорт».

Наша «Вікі» — краща

«Вікіпедія», найпопулярніша світова мережева енциклопедія, створена за принципом «про все для всіх», нещодавно оприлюднила дані, згідно з якими найшвидше в цьому ресурсі збільшується кількість енциклопедичних статей українською мовою. Протягом березня хоча б одну правку в українській Вікіпедії зробили 2200 людей, з них 700 людей зробили більше п’яти редагувань, і 150 — понад 100 редагувань. За місяць створено 4416 нових статей (це в середньому 143 за день).