Іменем Табачника

Іменем Табачника

Ще взимку, коли події на Євромайдані лише набирали обертів, тодішній ректор Києво–Могилянської академії Сергій Квіт особисто оголосив мобілізацію могилянців, скасував заняття та показово вивів своїх студентів на Майдан задля того, аби вони боролися проти несправедливості та політичного свавілля в країні.

Спiткнулися на комі й тире

Спiткнулися на комі й тире

Написати, надіслати, перевірити — саме за такою схемою щороку в рамках Дня української мови та писемності відбувається Диктант національної єдності. Його ось уже одинадцятий рік поспіль проводить Національна радіокомпанія України. До акції можуть долучитися усі охочі, незалежно від віку та статусу, а ті, хто знає рідну мову найкраще, ще й отримають цінні призи.

Успадкувати ген рівності

Успадкувати ген рівності

Ролі чоловіка та жінки в нинішньому суспільстві уже давно перестали бути чітко окресленими. Сучасній жінці вже замало однієї кухні, вона з легкістю бере на себе чоловічі обов’язки. Натомість сучасний чоловік уже не відчуває своєї винятковості в питаннях утримання та годування сім’ї. Аби привернути увагу до гендерних проблем, які існують в Україні, нещодавно відбувся молодіжний кінофестиваль GenderFilmFest, організований Програмою розвитку ООН разом із Представництвом Євросоюзу в Україні. У фокусі кінофестивалю — гендерна проблематика очима молоді.

Вдома і стіни допомагають

Вдома і стіни допомагають

Недарма кажуть, що всі хвороби — від нервів. Згідно зі статистикою, за останні десять років кількість хворих з діагнозом «неврологічні захворювання» зросла вдвічі. Близько 11 відсотків населення країни має неврологічну патологію.