Ігор Борисик: Під таким шантажем і пресом вигравати неможливо!

Хоч як сумно це констатувати, але нині в Україні залишився єдиний плавець, здатний складати конкуренцію лідерам світового плавання. Фіналіст Олімпіади–2008 на стометрівці брасом донеччанин Ігор Борисик виявився на ХІІІ чемпіонаті світу в Римі, що завершився минулої неділі, єдиним із наших плавців, хто пробився до вісімки найкращих у своїй дисципліні. На своїй коронній дистанції Ігор посів п’яте місце, але переконаний, що міг би показати й ліпший результат. Що завадило? Традиційні реалії українського плавання, які часом доводять до відчаю і змушують задуматися над зміною громадянства.

Тетяна Лазарєва: Нікому не побажала б мати тренером чоловіка

Минулих вихідних у столичному Палаці спорту відбувся традиційний Міжнародний турнір, присвячений видатним українським борцям. Господарі тріумфували в більшості вагових категорій. Торік же серед представниць прекрасної статі ці змагання виграла лише одна українка — Тетяна Лазарєва у вазі до 55 кг (на нинішньому турнірі вона не виступала через травму). У київському фіналі–2008 донеччанка здолала свою основну суперницю на внутрішній арені — львів’янку Наталію Синишин. Утім, минуло три місяці, й Лазарєва поступилася Синишин у головній сутичці року. Поразка на чемпіонаті України в Одесі коштувала Тетяні місця в олімпійській збірній. Власне, через ту невдачу 2008 рік вона сприймає неоднозначно. Програш путівки до Пекіна затьмарив і «бронзу» чемпіонату Європи в фінському Тампере, й «срібло» чемпіонату світу в Токіо.