Кубометр для бранця

Кубометр для бранця

Тиждень провів депутат міської ради Славутича Володимир Демиденко у дерев’яній коробці для квітів об’ємом близько одного кубометра. Сюди його безцеремонно помістили викрадачі — колишня співмешканка бранця, 39–річна Людмила з Чернігова, та її приятель, 30–річний Заур, громадянин Азербайджану.

Крути під прицілом камер

Усе, що зараз відбувається біля пам’ятника Героям Крут у Борзнянському районі на Чернігівщині, фіксується камерами відеоспостереження. Їх було закуплено і встановлено за рахунок коштів громадської організації «ПластАрт».

«Чорна діра» над Ніжином

«Чорна діра» над Ніжином

Минулого тижня Ніжин прощався із вбитим міліцією льотчиком. А через кілька днів - із застреленим депутатом міської ради. Розповідаючи про те, що зараз відбувається у тихому Ніжині, один з місцевих журналістів сказав, що над містом неначе відкрилася чорна діра, яка витягує все добре і світле. Місто неначе «прибите» враженнями від двох жорстоких убивств.

Чернігівці, ваш поїзд пішов

Несподіваний «подарунок» підготувало для чернігівців напередодні сезону відпусток керівництво Укрзалізниці. Уявіть собі, що якась сім'я чернігівців вирішила відпочити біля моря. Замість того, щоб спокійно сісти в Чернігові на потяг і без пересадки їхати в необхідному напрямі, тепер доведеться труситися до Києва на автобусі чи маршрутці, потім добиратися з багажем майже годину на вокзал і там уже шукати свій потяг. «Приємний» початок відпустки. Варто врахувати й матеріальний фактор. Квиток на маршрутку до столиці з міста над Десною в один бік коштує 10 гривень.

Агов, Шекспіре,

Уявімо лишень. Ромео і Джульєта не померли. Натомість вони, як і годиться палким коханцям, одружилися, благополучно пережили бурхливу пристрасть, а далі... все як у тривіальному житті. І от Ромео любить тепленьку Лізу, ні, не жінку — грілочку. А Джульєта мріє провести якщо не ніч, то хоча б пару годин із підстаркуватим ченцем Лоренцо. А їхня донька Лукреція — важкий підліток — узагалі закохалася у пана Шекспіра, і він теж від неї втратив голову. І всі ці неподобства (британський геній може в домовині перевернутися) — на сцені Молодіжного театру в Чернігові в новій прем'єрі «Агов, Джульєто!», що відбулася у переддень Дня театру.

Не всякі природні дари до рота бери

Для хлопчика і трьох дівчаток 10—13 років ледь не закінчилися трагічно експерименти щодо перевірки на смак деяких «дарів природи». До Корюківської районної лікарні діти з села Наумівка потрапили ще у неділю. Всі четверо перебували у важкому стані. Підліткам було настільки зле, що довелося викликати бригаду лікарів-реаніматорів із Чернігівської обласної лікарні. Двох дітей у комі відразу відправили в реанімаційне відділення обласної лікарні. Двох рятували на місці.

В погонах i на пуантах

Центр створено в Чернігові на базі Військового оркестру Північного оперативного командування. Відтепер тут є не лише духовий оркестр (до слова — лауреат міжнародних конкурсів), а й хор, симфонічний оркестр і навіть балет!