Сім років без Гонгадзе

Сім років без Гонгадзе

У неділю ми вже всьоме поминатимемо Георгія Гонгадзе. 16 вересня 2000 року редактор інтернет­видання «Українська правда» сів у таксі на бульварі Лесі Українки, де, як виявилося, його чекали «перевертні» з правоохоронних органів на чолі з генералом Олексієм Пукачем. Георгія вивезли за межі Києва, аж під Білу Церкву, і там закатували. Невдовзі за кількадесят кілометрів від місця вбивства, у лісі під Таращею, знайшли обезголовлений труп...

До побачення, соціологіє!

До побачення, соціологіє!

Сьогодні — день, коли, відповідно до закону про вибори, вже не можна оприлюднювати цифри соціологічних досліджень щодо популярності партій та блоків. Учора в ЗМІ було вихлюпнуто останню «публічну» порцію передвиборчих рейтингів. У наступні 15 днів соціологи працюватимуть уже не для широких мас, а суто для політиків, надаючи їм закриту інформацію.

Дельтаплан — як фанера над Черкасами

Дельтаплан — як фанера над Черкасами

Дощ не зупинив черкащан, коли позавчора до них на зустріч приїхала лідерка БЮТ Юлія Тимошенко: на центральній площі міста зібралося стільки городян, що довелося перекрити рух автотранспорту в центральній частині Черкас.

Що заважає Україні? «Чудо–юдо»

Що заважає Україні? «Чудо–юдо»

У неділю Всеукраїнське об’єднання «Свобода», очолюване Олегом Тягнибоком, проведе в Києві Марш захисту українців. Цей захід «свободівці» вважають актуальним, бо нападки на українство останнім часом посилилися. Як приклад вони називають вигнання продавців національної символіки зі столичного майдану Незалежності, пертурбації на радіо «Київ», побиття противників зведення пам’ятника Катерині ІІ в Одесі.

Брешуть і бАзарять

Брешуть і бАзарять

У наші магазини вже давно не можна ходити без валер’янки — ціни зростають, здається, щодня, і кінця–краю цьому не видно (принаймні доки при владі цей уряд). Щоправда, Прем’єр–міністр Янукович знайшов пояснення ціновому «бєспрєдєлу»: мовляв, олія по 10 гривень за літр і м’ясо по 45 гривень за кіло — це наслідок не його урядування, а... розпуску Президентом Верховної Ради й оголошення дострокових виборів.

Бокий без «Вістей»

Бокий без «Вістей»

«УМ» уже повідомляла про те, що з 4 вересня соціалісти Мороза через власну партійну газету «Товариш» запустили такий собі проект «Сільські вісті від Івана Бокого». Ця газета з мільйонним тиражем мала логотип, ідентичний логотипові справжньої газети «Сільські вісті», до редколегії якої свого часу входив пан Бокий. Очевидно, соціалісти не бажали втрачати такий потужний медіа–ресурс перед достроковими виборами (а газета засудила купальську зраду Мороза), тож удалися до фактичної фальсифікації й запустили газетний «клон». Сам Бокий пояснював вихід фальшивки тим, що нібито самі читачі просили його «бодай на вибори організувати випуск кількох накладів правдивих «Сільських вістей від Івана Бокого».

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Усім дякуємо, всі вільні. І вибори теж

Усім дякуємо, всі вільні. І вибори теж

Так сталося, що запланований на 14 вересня саміт Україна—ЄС у Києві припав на «гарячку» парламентських виборів. Відповідно, й акцент перемовин, у яких узяли участь Президент України Віктор Ющенко, президент Єврокомісії Жозе Баррозу, прем’єр­міністр Португаліїї (вона нині головує в ЄС) Жозе Сократеш, був на виборах 30 вересня. Європейці на підсумковій пресконференції неодноразово повторювали про свою впевненість у тому, що вибори пройдуть прозоро, чесно й демократично. Президент Ющенко, у свою чергу, пообіцяв, що «Україна проведе вибори винятково на базі міжнародних демократичних традицій з відповідністю до положень законодавства». І додав, що потреба в них виникла як «основа врегулювання тієї парламентської та політичної нестабільності, в якій країна перебувала останніми місяцями».

Всі статті рубрики