«Холодна війна» серед вічної мерзлоти

«Холодна війна» серед вічної мерзлоти

Цього вівторка в Росії зустрічали як героїв, як воїнів, котрі повернулися з переможного походу, екіпажі наукового судна «Академік Федоров» та атомного криголама «Росія», що досягли Північного полюса, спустилися на океанське дно, i встановили державний триколор. «Застовплення» нових територій проймає росіян почуттями гордості. Решта ж світу стежила за цим демаршем щонайменше з тривогою.

Яка ж «трійка» без росіян!

Яка ж «трійка» без росіян!

Зусилля Заходу провести через Раду безпеки ООН план робочої групи ООН на чолі з Мартті Ахтісаарі про надання провінції Косово незалежності від Сербії провалилися з огляду на різке несприйняття плану Белградом та його адвокатом — Росією. Відтак США, ЄС та Росія домовилися створити «раду мудреців» у складі трьох осіб для чергового раунду перемовин щодо Косова. США в цій «трійці» представляє Френк Візнер, Росію — Олександр Боцан-Харченко, а ЄС репрезентований німцем Вольфгангом Ішингером.

Червоний Хрест не має права на червоний хрест

Червоний Хрест не має права на червоний хрест

Фармацевтична та медична корпорація «Джонсон і Джонсон», штаб-квартира якої розташована в Нью-Джерсі, повідомила, що подала судовий позов проти американського Червоного Хреста, вимагаючи від цієї гуманітарної організації... припинити використовувати знак червоного хреста. Причина, бачте, в тому що «Джонсон і Джонсон» має ексклюзивне право на використання цього символу.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Всі статті рубрики