Хоча президенти Джордж Буш і Володимир Путін 1-2 липня зустрічалися мало не в родинній атмосфері - в сімейному маєтку батька діючого президента США, - але перелому у відносинах між Росією та Сполученими Штатами не сталося. «Польща і Чехія повинні бути інтегральною частиною протиракетного щиту», - вчергове повторив на закінчення зустрічі Джордж Буш. А Володимир Путін також учергове повторив, що не погоджується з цим. За результатами зустрічі не прийнято жодного документа і про жодну конкретну домовленість не відомо.
Але не обійшлося без чергових великих несподіванок. Володимир Путін, який ще кілька місяців тому погрожував у відповідь на розміщення в Європі елементів американської системи ПРО розмістити в Калінінградській області ядерну зброю, цілком несподівано для Буша запропонував створити спільну систему протиракетної оборони шляхом включення до неї станції з попередження ракетних запусків, яка на цей час будується на півдні Росії. Буш натомість погодився з пропозицією Путіна обговорити проблеми американського щита на форумі Ради НАТО-Росія.
Інші обговорювані питання не були такими суперечливими. Стосовно Ірану, то Буш обтічно зауважив, що тут США «розраховують на спільний із Росією фронт». До конкретних розв'язань проблеми ядерних програм Ірану розмова не дійшла. Путін ще раз наголосив на своєму рішучому спротиві надання незалежності сербській провінції Косово. А Буш мляво повторив, що його країна занепокоєна придушенням решток демократії в Росії, хоча вже на заключній пресовій конференції в Кеннебанкпорт ця теза зовсім не прозвучала.
З огляду на сонну атмосферу зустрічі, американські журналісти вдавалися до алегорій, іронії та жартів. Агенція «Ассошіейтед Пресс» запитувала: «Чи під час розмов президенти займуться чимось більш серйозним, ніж дискусіями про те, як краще підсікти рибу». Буш і Путін двічі, в неділю та понеділок, випливали в океан на риболовлю, де більше поталанило Путіну. Ймовірно, в пропагандистському плані цієї зустрічі він також набрав більше балів.