Перша леді побувала за гратами

Перша леді побувала за гратами

Якщо в тебе — відкрите, щире серце, тебе зрозуміють усюди. Навіть ті, на кому суспільство часто ставить хрест. У Міжнародному благодійному фонді «Україна 3000» вважають, що не існує кордонів, якщо йдеться про добре слово, підтримку та надію на краще. Саме це позавчора особисто продемонструвала голова фонду й перша леді країни Катерина Ющенко, яка відвідала Надержинщинську виправну жіночу колонію № 65, що у селі Божківське Полтавської області.

Є наказ: йому — на Захід, їй — в ту саму сторону

Є наказ: йому — на Захід, їй — в ту саму сторону

Учорашній робочий візит Прем'єр-міністра до Берліна, візит стопами Президента (адже Віктор Ющенко зовсім недавно здійснив досить вдалий візит у Німеччину), мав на меті насамперед «легалізацію» Віктора Януковича на Заході. Легалізацію як політика, котрий набуває все більшої ваги у власній країні. Зрозуміло, це неможливо було б здійснити без євроінтеграційної риторики, останнім часом помітнішої у заявах самого Януковича та його Партії регіонів. Тим більше, що приводом для цієї поїздки стала його участь у конференції «Україна і Євросоюз: нові підходи». Попри короткотривалість візиту і напружений його графік, оглядачі відзначили, що зустріч із канцлером Ангелою Меркель досить-таки тривала — протокольно вона планувалася на годину, хоч і у форматі робочого обіду.

Вантажте гривню бочками

Вантажте гривню бочками

Днями вступає у силу постанова Національного банку, яка трохи полегшує життя нашим бізнесменам, заробітчанам та всім небідним туристам, які мандрують за кордон із пачками грошових знаків у кишені. Якщо ви знаєте, що можна робити на Заході чи на Сході з рідними українськими грішми, можете не боятися прикордонників: нові правила дозволяють вільно вивозити, попередньо задекларувавши цю суму, до 50 тисяч гривень. Раніше, як ми пам'ятаємо, було всього 10 тисяч.

Бог із вами, морськими вовками

Бог із вами, морськими вовками

Не дуже радісно зустріли працівники Одеського морського торгового порту міністра транспорту Миколу Рудьковського. Як учора коротко повідомляла «УМ», працівники порту не згодні з рішенням міністра, який нещодавно звільнив iз посади керівника підприємства Миколу Павлюка. Тому від високого гостя насамперед вимагали одного — поновити директора на своїй посаді. Аби міністр був зговірливіший, його навіть були готові не випустити з приміщення порту. Правда, пізніше прес-служба Мінтрансу спростувала інформацію, що Рудьковського буцім-то заблокували в будівлі. Як пояснили в прес-службі, Рудьковський справді перебував у приміщенні порту, зустрічався з ініціативною групою працівників, «отримав всі вимоги, вислухав претензії, зустрівся з представниками профспілки, з керівництвом порту». Хоча в прес-службі, зазначає «Обком», погодилися, що частина людей справді була «емоційно налаштована».

Джин із крана

Джин із крана

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Щороку внаслідок вживання неякісної води на Землі помирає близько 3,5 мільйона осіб. А до 2008 року, прогнозують фахівці, до 60 відсотків населення планети відчуватиме дефіцит питної води задовільної якості. Ці цифри, які навела на презентації карти «Екологічна ситуація та стан питних вод в Україні» перший заступник голови Всеукраїнської екологічної ліги Тетяна Тимочко, здається, насамперед стосуються країн Африки та Азії, де питна вода завше була в дефіциті. Одначе, вважають екологи, наївно думати, що нас ця проблема не торкнеться. Точніше, вона вже для країни постала досить гостро. Приклад тому – тільки в 2006 році в Україні через брудну воду сталося вісім спалахів інфекцій.

«Що згорить — то не згниє»

«Що згорить — то не згниє»

Києву потрібно максимум три-п'ять років, аби збудувати два сміттєспалювальні заводи й закрити всі полігони, на які звозять відходи зараз. «Один (завод) буде біля ТЕЦ-6, там є ділянка майже у п'ять гектарів, а для такого заводу потрібно два з половиною гектари, а інший — у промисловій зоні, справа, якщо їхати по Столичному шосе, — повідомив заступник голови КМДА Анатолій Голубченко. — Ми хочемо через два з половиною роки відкрити перший завод, а другий — через три з половиною». Відтак будівництво першого з них розпочнеться вже цього року, а другого — через рік. Після цього буде лише один, резервний, полігон для шлаків, які залишатимуться після спалювання сміття і складатимуть 2% від теперішнього обсягу відходів столиці.

«Петрівку» — на абордаж!

«Петрівку» — на абордаж!

Учора в Державної акціонерної холдингової компанії «Артем» додалося роботи — правоохоронці завезли сюди цілу «фуру» піратського кіно та музики. Під спалахами фотокамер працівники розвантажували ящики з компакт-дисками та переносили їх у цех. Бокси в один бік, диски — в інший. Для кожного з них своя «м'ясорубка» — після знищення i «Пірати карибського моря», i «Хрещений батько», i порнуха перетворюються на світлий порошок. З нього «артемівці» роблять два види технологічної тари для дрібної зборки власної продукції.

Труси: дітям до 16 дивитися заборонено

Труси: дітям до 16 дивитися заборонено

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Учора в інформагенстві УНІАН пройшла прес-конференція, під час якої представники української фірми «Ажур» (виробник елітної жіночої білизни) розповіли, що рекламу їхньої продукції заборонено. Члени комісії, яка приймала це рішення, на прес-конференцію не з'явилися. Тим часом експерти Всеукраїнської рекламної коаліції еротичного характеру в зображенні жіночої білизни не помітили. Й оскiльки білизна — це продукція не лише для дорослих, а й для неповнолітніх, то рекламісти не розуміють, чому білизну не можна рекламувати в метро та в інших громадських місцях.

«Полтавська»? Це на Дарниці

«Полтавська»? Це на Дарниці

Вже незабаром киянам, імовірно, доведеться відвикати від уже звичних у спілкуванні деяких назв вулиць і станцій метро. Комісія КМДА з питань найменувань, до складу якої входять учені-історики, мовознавці, краєзнавці та громадські діячі, запропонує депутатам Київради до розгляду доволі скромне «меню». Хоча окремі «перейменувальні» пропозиції, які надійшли на її розгляд останнім часом, викликають щонайменше посмішку. Наприклад, метро «Дарниця» (і кому ця назва заважає?) пропонували назвати «Фармацевтична». Однак після обговорення зійшлися на «Полтавській». Вона має символічно, за напрямком руху поїзда, вказувати дорогу на Полтаву. Як її «колежанка» на іншому кінці гілки — «Житомирська».

Всі статті рубрики