«Пересічних українців уже не цікавить, навіщо Юля розпустила косу»

«Пересічних українців уже не цікавить, навіщо Юля розпустила косу»

Керівник парламентської фракції «Нашої України» В'ячеслав Кириленко вважає, що тільки об'єднавшись, національно-демократичні сили можуть зупинити антиконституційний переворот і тотальну узурпацію влади, затіяні Кабміном та «більшовиками» з Верховної Ради. Першим у списку майбутніх соратників він називає Блок Тимошенко. На думку пана Кириленка, угода «НУ» і БЮТ про спільну опозиційну діяльність є гарантією того, що в майбутньому ганьба з подоланням вето Президента більше ніколи не повториться. А відтак — узурпаторські настрої правлячої коаліції підуть на спад.

Разом і уряд легше валити

Разом і уряд легше валити

Блок Юлії Тимошенко і «Наша Україна» знову поріднилися, цього разу — в межах утворення під назвою «Об'єднана опозиція». Відповідну угоду в суботу у парламенті підписали Юлія Тимошенко та голова ради НСНУ Віктора Балога. Ця близькiсть не просто «паперова»: багато важить уже той факт, що у п'ятницю Юлiя Тимошенко була гостею на святкуваннi дня народження Президента Ющенка «для своїх».
Опозиціонери нарешті отримали документальне підтвердження взаємопрощення і точку відліку для майбутніх спільних перемог.

Всі статті рубрики