Луческу в пошуках виправдання

Напередодні першого матчу 1/16 фіналу Кубка УЄФА наставник «Шахтаря» Мірча Луческу визнав, що в нього не буде алібі (погане поле чи погода) у випадку невдачі. Організаторам пощастило — снігу в день гри не було, тож футбол відбувався у цілком комфортних умовах на чудовому газоні. Не бракувало гірникам у домашньому матчі проти французького середняка й іншого важливого чинника — гольових моментів. Хоч як би хтось вихваляв оборону «Нансі» напередодні, але вона таки надала можливостi для взяття воріт Дам’єна Грегоріні. Однак результат на табло — 1:1. Тенденція, за якою донеччани не виграють у перших домашніх єврокубкових матчах нового року, збереглася.

11-й гравець ФІФА — Україна

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

У новому, лютневому, рейтингу національних збірних від ФІФА команда України піднялася на небувалу досі 11-ту позицію — такий прогрес (+ 2 щаблі) стався після досить блідої нічиєї з ізраїльтянами. Тепер у підопічних Блохіна 1018 умовних очок.

Пряма дорога на Альбіон

В останній день змагань у сумському легкоатлетичному манежі чемпіонами країни стали ті, від кого цього й очікували. У жінок Тетяна Петлюк впевнено перемогла в забігу на 800 метрів, а Сергій Демидюк не залишив суперникам шансів у фіналі на 60 м із бар'єрами. Обоє представників столиці входять до невеликої групи тих атлетів, на чий медальний виступ наша федерація розраховує на чемпіонаті Європи, який відбуватиметься 2—4 березня в англійськму Бірмінгемі.

Андрій Соколовський: Я кращий, але для мене принципово це доводити

Стрибун у висоту Андрій Соколовський уже тривалий час входить до світової легкоатлетичної еліти. Щоправда, з медальними здобутками у складі збірної України у хлопця з Вінниці складається не так успішно, як на комерційних турнірах, i не так, як того хотілося б нашій Федерації легкої атлетики, прихильникам Соколовського, та і йому самому. Тим часом у січні в німецькому місті Вупперталь Андрій показав кращий на той час результат сезону у світі — 235 см, минулого понеділка виграв чемпіонат України, а тепер серйозно налаштований взяти медаль на континентальній першості, що стартує за два тижні в Англії. Про все це і загалом про своє життя у спорті Соколовський розповів кореспондентові «УМ», від'їжджаючи з Сум.