«Тепер гандбол грунтується на силі й швидкості, а не на думці»

Під час відкриття чемпіонату світу в Німеччині організатори пообіцяли, що це буде найсильніший подібний турнір в історії гандболу. Ніхто не сумнівався, що з розвинутою інфраструктурою господарям вдасться підготувати все на високому рівні в сенсі організації змагань. Так і сталося. Президент ІГФ Хассан Мустафа бадьоро відрапортував про економічні та організаційні аспекти ХХ чемпіонату: реалізовано 301 197 квитків із 334 280 можливих (90,1%) — аудиторія була таки вражаючою. Не дивно, що з такою підтримкою рідних стін «золото» здобула збірна Німеччини під керівництвом Гайнера Бранда, яка у фіналі переграла сенсаційних поляків (підопічних Богдана Венти сміливо можна назвати відкриттям першості, але на останній матч у них наче забракло сил).
Загалом щодо спортивних аспектів «мундіалю» виникло чимало питань. Відразу після фінального матчу кореспондент «УМ» зателефонував головному тренеру національної збірної України, олімпійському чемпіону Сергієві Кушнирюку, який дав чемпіонату світу свою відверту та професіональну характеристику. Нагадаємо, «синьо-жовті» посіли в Німеччині 14-те місце, чому в наставника є свої пояснення.

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

У «яблучко» — без шапки й окулярів!

Президент Федерації біатлону України й за сумісництвом — віце-президент НОК Володимир Бринзак поставив перед нашою командою на чемпіонаті світу завдання здобути бодай одну медаль. Розраховували, звісно, передусім на жіночу частину збірної, адже саме представниці прекрасної статі відзначалися успіхами на чемпіонатах світу й етапах Кубка світу. У цьому році Оксана Хвостенко двічі потрапляла до трійки кращих, безпроблемно влилися до основного складу сестри Валентина й Вікторія Семеренко. Чоловіча ж частина збірної призовими місцями радує дуже рідко, а на чемпіонатах світу до минулої суботи взагалі не здобула жодної медалі. Але саме наш Андрій Дериземля у першій же гонці в Антерсельві дістався п'єдесталу!