Історія питання. Постраждали навіть прокурори й працівники секретаріату Президента...

Історія питання. Постраждали навіть прокурори й працівники секретаріату Президента...

Група інвестиційно-будівельних компаній «Еліта-Центр» розгорнула свою діяльність з продажу житла у 2004 році, увірвавшись до спеціалізованих ЗМІ з агресивною рекламною кампанією. Пропонуючи квартири за трохи нижчою ціною, ніж її конкуренти, станом на початок 2006 року «Еліта-Центр» продавала помешкання в будинках за сімома адресами в Києві: вул. Будівельників 18-а; вул. Героїв Сталінграда, 7-б; вул. Курнатовського, 7-б; вул. Петра Запорожця, 15-у, вул. О. Шмідта, 34-42; вул. О. Шмідта, 26; вул. Лабораторна, 12. При цьому єдиним об’єктом, на якому велося будівництво, був будинок за адресою Шмідта, 34-42 (на Татарці, через паркан від офісу «Нового каналу»). Там у двох секціях до початку лютого 2006-го зведели по чотири поверхи, а в третій — заклали фундамент.

«Піраміда» пішла під Феміду

«Піраміда» пішла під Феміду

Учора — рівно через рік після краху будівельної «піраміди» «Еліта-Центр» — відбулося перше судове засідання за обвинуваченням одного з організаторів афери. Уранці в Шевченківському районному суді столиці проведено попередній розгляд у справі Ігоря Циганка, обвинуваченого у скоєнні злочинів за статтями 191 і 358 Кримінального кодексу.

Самого обвинуваченого на цьому етапі до зали суду не викликали (Циганок, якого вже не раз випускали з-за грат і «запускали» назад, перебуває у Київському СІЗО, хоча і вчора адвокати скаржилися на «незаконне утримання під вартою»). Наразі від Ігоря Леонідовича були представлені аж четверо адвокатів і троє захисників із числа родичів: брат, дружина й мати. Вони не заперечували, аби суд почався по суті.

Всі статті рубрики